Випуск «ХАЕС інформує» №1131
від 21.07.2017

Процес корпоратизації НАЕК розпочато
18 липня відбувся візит на Хмельницьку АЕС і зустріч з керівництвом станції консультантів та експертів, задіяних у виконанні проекту ЄБРР «Україна. Енергоатом – Сталий Корпоративний розвиток». Тема візиту - процес корпоратизації ДП «НАЕК «Енергоатом».

Система аварійної готовності ХАЕС

АЕС України є  об’єктами потенційно підвищеної небезпеки. Питання аварійної готовності  для Хмельницької атомної станції є нероздільним  з питанням безпечної експлуатації ядерних енергоблоків. На ХАЕС створена і успішно діє система аварійної готовності та реагування.

Виставка вишивки працівниць ХАЕС

В стінах Нетішинської мистецької галереї «Арт-пласт» розгорнулася чергова виставка «Вишите літо» в рамках проекту «Світ захоплень працівників ХАЕС». Цей виставковий проект реалізується в Нетішинському краєзнавчому музеї більше 10 років, завдяки ньому містяни мали змогу познайомитися з багатьма творчо обдарованими атомниками.

Працівник транспортного цеху ХАЕС – срібний призер чемпіонату Європи з пауерліфтингу

Транспортний цех ХАЕС знову відзначився, цього разу в спортивному житті: водій вантажних автомобілів Богдан Друзь посів друге місце на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу.