Випуск «ХАЕС інформує» №1176
від 18.05.2018

Енергоремонтний підрозділ у нашому об’єктиві
Дев’яносто відсотків ремонтних робіт на ХАЕС виконуються працівниками ЕРПу. Про планові завдання і термінові роботи ми розмовляли з керівником підрозділу Володимиром Харченком.
 
Нарада з продовження терміну експлуатації першого енергоблока ХАЕС
Нарада з продовження терміну експлуатації першого енергоблока ХАЕС пройшла 17 травня у центрі ділових зустрічей. В нараді брали участь атомники різних майданчиків і НАЕКу , причетні до продовження ресурсу. Мета – обмін напрацьованим досвідом.

На ХАЕС проведено внутрішній аудит

На Хмельницької АЕС проведено внутрішній аудит інтегрованої системи управління щодо готовності відособлених підрозділів Компанії до проведення зовнішнього наглядового аудиту у відповідності до  вимог міжнародних стандартів.

Всесвітній День вишиванки на ХАЕС

17 травня перед адміністративним корпусом Хмельницької атомної станції працівники енергетичного підприємства охоче популяризували український національний одяг.

Підсумки конкурсу "Атомна енергетика і ми"

Конкурс “Атомна енергетика і ми”, якому вже 23 роки, з кожним наступним етапом набуває все нових обертів, збирає, згуртовує і зацікавлює навколо теми енергетичної галузі щоразу більшу кількість талановитої учнівської молоді зони розташування Хмельницької АЕС.