Випуск «ХАЕС інформує» №1260
від 27.12.2019

Візит представників CNNC
Атомники державної корпорації Китаю відвідали Хмельницьку АЕС. Модернізація діючих генераторів та добудова Х-3 і Х-4 – основні питання зустрічі з українськими колегами.

Конструктивний діалог атомників з громадськістю

В обласному центрі пройшов хакатон під назвою “Хмельницька АЕС: загроза чи можливість” за участю представників громадських організацій, влади, ХАЕС.

Святкування Дня енергетика
Вчергове відсвяткували своє професійне свято нетішинські енергетики в колі колег, партнерів, друзів.

Факультатив з атомної енергетики у Ленківцях
Спеціалісти різних служб ХАЕС провели виїзний семінар для старшокласників с.Ленківці Шепетівського району. Програма зустрічі була насиченою і різноманітною –  презентаційна лекція, вікторина, вимірювання радіаційного фону.

Випуск «ХАЕС інформує» №1258
від 13.12.2019

Україно-китайська  співпраця з постачання теплоенергії
ХАЕС з ознайомчим візитом відвідали представники ряду китайських компаній. Мета -  поглиблене вивчення постачання атомної теплової енергії.

Загін відомчої воєнізованої охорони
Розмова з керівником підрозділу Миколою Нечипоруком про завдання і особливості діяльності загону.

Відбувся конкурс плакатів з культури безпеки
Захід проходив на підприємстві в рамках Програми конкретних дій, спрямованої на підвищення культури безпеки. Переможці конкурсу нагороджені преміями.

Книга про пізнання атому найменшими в Острозі

Книга для наймолодших «Де народжується світло» Катерини Сад, випущена ХАЕС, презентувалась в Острозькому музеї книги, де зберігаються видання, яким понад 5 століть. 

Випуск «ХАЕС інформує» №1256
від 29.11.2019

Чеські фахівці на ХАЕС
Представники компанії «Шкода» провели спільну нараду разом зі спеціалістами АЕС з приводу робіт щодо підвищення безпеки.

Підвищення безпеки українських АЕС
За кошти НАЕК та кредитні кошти європейських інституцій посилюється безпека АЕС. На ХАЕС  відбулися  публічні обговорення  реалізації Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки енергоблоків АЕС.  

Конкурс зварювальників
У Нетішині пройшов перший етап конкурсу профмайстерності «WORLDSKILLS UKRAINE» з компетенції «Зварювальні роботи». Участь у заході взяли 11 юнаків з різних куточків Хмельниччини.