Випуск «ХАЕС інформує» №1208
від 28.12.2018

Святкування Дня енергетика
Для міста супутника Хмельницької АЕС День енергетика є професійним святом не лише атомників, а й переважної більшості населення Нетішина, адже саме ХАЕС стала містоутворюючим підприємством.

Святий Миколай завітав до дітвори
У реабілітаційному центрі Нетішина шефи привітали вихованців з Різдвяними та Новорічними святами

Випуск «ХАЕС інформує» №1207
від 21.12.2018

Підготовка до громадських слухань по ХАЕС-1
ХАЕС відвідали голови  місцевих органів державної влади та самоврядування з обговорення процесу проведення громадських слухань щодо продовження терміну експлуатації першого блока станції.

Нагородження переможців конкурсу
Хмельницька АЕС разом з УкрЯТ та виконкомом Нетішинської міської ради організовувала конкурс «Мої батьки – енергетики». 17 грудня  в інноваційному Хабі міста відбулося нагородження переможців і відзначення учасників. Усі присутні мали нагоду подивитися «Тесла шоу», представлене рівненськими аніматорами.

Випуск «ХАЕС інформує» №1206
від 14.12.2018

Профспілкова конференція ХАЕС
Про найбільше обговорювані питання і перспективи соціальної захищеності атомників у 2019 році.

Конкурс профмайстерності

Інструктори НТЦ відокремлених підрозділів Енергокомпанії змагалися у майстерності в навчальному центрі ХАЕС.

Електроцех в продовженні служби ХАЕС-1
Електричний цех займається роботами з продовження терміну експлуатації електротехнічного обладнання 1 блока ХАЕС у відповідності до затвердженої програми, погодженої ДІЯРУ.

Фестиваль "Атом добра і любові" в Нетішині
Вдруге в місті – супутнику Хмельницької АЕС проведено   регіональний фестиваль - конкурс мистецтв  “Атом добра та любові”. На захід з”їхалось близько 400- сот учасників.

Випуск «ХАЕС інформує» №1205
від 07.12.2018

Публічні обговорення в ІЦ ХАЕС
Представники громадськості та спеціалісти ядерної галузі провели публічні обговорення реалізації Комплексної програми підвищення безпеки енергоблоків атомних станцій.

Нетішинська школа мистецтв відзначила ювілей
35 років творчої історії, тисячі вихованців, потужний педагогічний колектив – про все це йшла мова на святі, і звучало багато музики.

В Нетішині відкрито практичний центр зварювання
Нетішинський ліцей був визначений як один із 50 - ти закладів професійної освіти в Україні, на базі якого створений центр за професією електрозварник ручного зварювання, на автоматичних та напівавтоматичних машинах зварювання.

Свято для дітей, обділених здоров'ям

Спільними зусиллями небайдужих  на минулих вихідних в Нетішині організовано душевне дитяче свято. Організатори  - комісія по роботі з дітьми і шефській роботі  профкому ХАЕС, Палац культури та спонсори.  

Випуск «ХАЕС інформує» №1204
від 30.11.2018

Реакторний цех в продовженні терміну ХАЕС-1
Служба ремонту реакторного цеху Хмельницької АЕС в роботах з виконання Програми  продовження терміну експлуатації 1-го енергоблока станції.  

Візит на станцію делегації Узбекистану
Делегація Узбекистану, де планують побудувати атомну електростанцію, відвідала Хмельницьку АЕС, щоб перейняти досвід українських атомників та проектантів.   
 
Наукове тесла-шоу в Нетішині
За організаційної підтримки Хмельницької АЕС і управління освіти  та  фінансової підтримки УкрЯТ для старшокласників Нетішина проведене наукове тесла-шоу.