Випуск «ХАЕС інформує» №1199
від 26.10.2018

Голова ВАО АЕС побував на головних об’єктах ХАЕС
24 жовтня голова ВАО АЕС Жак Регальдо в супроводженні президента ДП “НАЕК Енергоатом” Юрія Недашковського з ознайомчим візитом відвідав Хмельницьку атомну електростанцію.

Повторна партнерська перевірка ВАО АЕС

У полі зору міжнародних експертів були діючі українські АЕС та Енергокомпанія загалом. Перша корпоративна партнерська перевірка відбулася восени 2015-го року, вона мала на меті вивчити ситуацію з корпоративним керівництвом і управлінням в Енергокомпанії, провести аналіз взаємодії між Дирекцією та відокремленими підрозділами.

Рішучі кроки до соціальної справедливості
Голова ППО ХАЕС Михайло Гук – про нагальні питання захищеності персоналу, покращення добробуту атомників, про конкретні досягнення і найближчі перспективи.

Завітайте на виставку в Нетішинський “Арт-пласт”

В мистецькій галереї функціонує незвичайна виставка, вона має сподобатись як дітям, так і дорослим - “ Мініатюрні моделі вітрильників в пляшках”, автор Володимир Ящук.

Випуск «ХАЕС інформує» №1198
від 19.10.2018

ХАЕС готова до зими
Комісія НАЕК, яка працювала протягом тижня, підтвердила готовність Хмельницької станції до несення осінньо-зимового максимуму навантажень.

Внутрішня інспекція на ХАЕС
На службу відомчого нагляду і пожежної безпеки покладене завдання видачі дозволів та контролю за важливими процесами діяльності ХАЕС.

Презентація нової книги про Нетішин
З'явилось ще одне видання про місто-енергетиків та його людей – книга «Нетішин – хронологія сучасності 1977-2007 років».

Випуск «ХАЕС інформує» №1197
від 12.10.2018

1 блок готується до продовження служби
ХАЕС- 1 буде виведено в тривалий ремонт  для проведення операцій з продовження терміну експлуатації. Цілий комплекс робіт запланований з ремонту і заміни електрообладнання та систем контролю і управління.

Галузевий конкурс профмайстерності на ХАЕС

Протягом 3-х днів на Хмельницькій АЕС проводився конкурс професійної майстерності ДП «НАЕК «Енергоатом». Представники ХАЕС за п’ятьма спеціальностями з восьми стали кращими.

Екскурсії – засіб знайомства з ХАЕС
Мета роботи з громадськістю на ХАЕС – формування у населення регіону об’єктивного ставлення до атомної станції та ядерної галузі в цілому. Інформцентр АЕС за час його існування відвідало понад 35 тисяч екскурсантів.

30 років Нетішинському НВК
Тридцятиліття відсвяткував Нетішинський НВК. Результати  школи – це сотні перемог учнівських олімпіад різних рівнів, конкурсів, наукових робіт, це свій неповторний почерк .

Випуск «ХАЕС інформує» №1196
від 05.10.2018

Місія ВАО АЕС на ХАЕС
Місія технічної підтримки Всесвітньої асоціації операторів АЕС працювала на Хмельницькій станції з питань мобільної безпеки.
 
Перевірка Держатомрегулювання на ХАЕС
Завдання Держінспекції ядерного регулювання України, що працювала протягом тижня, - комплекс робіт з  продовження терміну експлуатації 1 блока ХАЕС.

Завдання конструкторів-технологів ХАЕС

Не менш важливим за виконання ремонтів енергоблоків  та робіт з підвищення безпеки є підготовка конструкторських  проектів, розробка технологічної документації.
 
Експерти Єврокомісії працювали на ХАЕС
Головне питання – створення системи моніторингу будівель і споруд. Остаточна мета проекту – підвищення безпеки ядерних блоків.

Випуск «ХАЕС інформує» №1195
від 28.09.2018

Обговорення проекту Інвестпрограми НАЕК
24 вересня у ДП "НАЕК "Енергоатом" та на майданчиках чотирьох АЕС України відбулося відкрите обговорення тарифоутворення для АЕС та проекту Інвестиційної програми на 2019 рік.

Відкриття пам'ятного знака у м. Славута
В Славуті, на День міста, відбувся непересічний мистецький захід – відкриття  єдиного пам’ятного знака на честь видатного подружжя  Косач-Квітки автора Світлани Лелях.