Випуск «ХАЕС інформує» №1194
від 21.09.2018

Плановий ремонт 2 блока ХАЕС
Про ремонт і модернізацію електротехнічного обладнання та систем контролю і управління на ХАЕС -2 – інтерв’ю з Олександром Копійко.   

Виробничо-технічна служба станції
Актуальні завдання та виклики часу для ВТС ХАЕС, пов’язані, зокрема, з переходом на нову модель ринку електроенергії.  

Нові зірочки Нетішинського «ЕнергоФесту»
Втретє в Нетішині з грандіозним успіхом пройшов міжнародний фестиваль - конкурс естрадної пісні «Вернісаж - ЕнергоФест».

День Нетішина

Місто – супутник ХАЕС 15 вересня урочисто відсвяткував свій черговий день народження. Це свято для понад 35 тисяч тих, хто вміє підкорювати мирний атом, будувати, навчати, виховувати, лікувати…

Випуск «ХАЕС інформує» №1193
від 14.09.2018

Візит Командувача Нацгвардії та президента НАЕК
Мета приїзду в Нетішин - вручення службовцям ВЧ 3043 з охорони ХАЕС грошових сертифікатів на придбання житла та покращення житлових умов.

До Дня рятівника
Запобігти, врятувати, допомогти – втілення в життя цього девізу особовим складом 3 ДПРЗ з охорони ХАЕС та Нетішина.

Легкоатлетичний забіг від ХАЕС

Традиційний легкоатлетичний забіг працівники атомної станції приурочили до Дня фізичної культури і спорту та до Дня міста.

Випуск «ХАЕС інформує» №1192
від 07.09.2018

Гідротехнічний цех і його різноманітна діяльність
Про основні напрямки роботи і актуальні завдання сьогодення розповів Віктор Турицький.

Молодь і атомна енергетика
Оксана Стецюк, школярка з Берездова, стала студенткою енергетичного факультету. Зацікавлення ядерною галуззю прищепили улюблена вчителька і фахівці  ХАЕС, з якими спілкувалася учениця впродовж кількох років.

Атомники в Берездівській школі-інтернаті

Берездівська школа-інтернат для дітей з особливими потребами вже 46 раз зустрічає своїх вихованців на День Знань. Це дітки зі Славути, Славутського і Шепетівського районів, в закладі цього річ займатиметься 31 учень.   

День Знань в Нетішині

3 вересня, на свято першого дзвоника, ми завітали до школи ювіляра – Нетішинського НВК. Нетішинська середня школа №3, яка пізніше була перейменована в ліцей, була відкрита в 1988 році.

Випуск «ХАЕС інформує» №1191
від 31.08.2018

Молодь і атомна енергетика
Оксана Стецюк, школярка з Берездова, стала студенткою енергетичного факультету. Зацікавлення ядерною галуззю прищепили улюблена вчителька і фахівці  ХАЕС, з якими спілкувалася учениця впродовж кількох років.

Всеукраїнський півмарафон в Нетішині

26 серпня, в рамках святкування Дня Незалежності, в Нетішині відбувся яскравий спортивний захід – всеукраїнський пів марафон ”Незалежні люди”.

Святкування Дня Незалежності в Нетішині
Є чим гордитися молодому місту - енергетиків, який робить свій внесок в розбудову молодої держави, зміцнення її економічної і енергетичної незалежності.