Випуск «ХАЕС інформує» №1172
від 20.04.2018

Забезпечення радіаційної безпеки на ХАЕС
ЦРБ – один з цехів Хмельницької АЕС, до якого прикута постійна увага населення регіону. Цей підрозділ відповідає за дотримання радіаційної безпеки на ХАЕС.

17 квітня відбулися тактико-спеціальні навчання

Рятувальники двох частин Нетішина відшліфовували вміння на об’єктах АЕС, а саме на ВРП 330/750 кВ. Про задум та хід навчань розповів Андрій Швець, заступник 3 ДПРЗ ГУ ДСНС у Хмельницькій області.

Конкурс рефератів серед школярів регіону

В інформцентрі ХАЕС відбувся черговий конкурс рефератів на ядерну тематику для старшокласників регіону, визначені переможці.

Випуск «ХАЕС інформує» №1171
від 13.04.2018

Попереджувальна акція протесту атомників в Нетішині
12 квітня в Нетішині відбулась попереджувальна акція протесту атомників Її мета - змусити органи державної влади до переговорів з Атомпрофспілкою для виходу з критичної ситуації в ядерній галузі.

Роботу молоді ХАЕС оцінено задовільно
4 квітня відбулася звітна конференція організації Ради молоді ППО ХАЕС за участю голови ППО НАЕК Енергоатом Олексія Лича. Оцінювалась робота, говорили про плани та проблеми молоді.

Факультатив для школярів Славути в ІЦ ХАЕС

В інформцентрі відбулось заняття факультативу для старшокласників. Тема лекції – екологія і підприємство, природоохоронна робота, її форми і методи. Екскурсія по електростанції  сприяла додатковим знанням  про діяльність ХАЕС.

Випуск «ХАЕС інформує» №1170
від 06.04.2018

Зустріч з колективом ХАЕС з правової обізнаності
На ХАЕС відбулась зустріч з трудовим колективом станції радника Міністра юстиції України, депутата  ВР Ігоря Алєксєєва та начальника Головного управління юстиції в Хмельницькій області Віктора Худняка  з метою правової обізнаності населення.   
 
Економіка і фінанси – базис діяльності ХАЕС
Успішна виробнича діяльність енергетичного підприємства напряму залежить від правильної, ефективної, грамотно спланованої фінансово-економічної роботи, переконаний начальник ПЕУ ХАЕС Ю. Типусяк.

Випуск «ХАЕС інформує» №1169
від 30.03.2018

Фізичний захист та охорона ХАЕС
Фізичний захист атомних станцій здійснюється комплексно: силами Нацгвардії, службами фіззахисту, правоохоронними органами та СБУ, відомчою воєнізованою охороною.

Діяльність інспекційних служб ХАЕС
Служби Хмельницької АЕС з нагляду за ядерною, радіаційною, технічною, екологічною безпекою та охороною праці шукають і втілюють шляхи з вдосконалення своєї діяльності, - про це розповів головний інспектор ХАЕС Костянтин Коба.

Ювілей цеху налагодження та випробовування устаткування ХАЕС
1 квітня виповнюється 35 років з часу створення одного з головних технологічних цехів ХАЕС – цеху налагодження та випробування устаткування. Історія створення підрозділу починається з 1983 року.