Випуск «ХАЕС інформує» №1066 від 07.03.2018

Безпека і комфорт персоналу - пріоритет ХАЕС
На АЕС відбулась презентація компаній із Запоріжжя та Харкова щодо рекламування якісного спецодягу для захисту шкіри персоналу атомної станції.

Хмельницька АЕС. Жінки змінюють світ на краще
Інженер електричного цеху ХАЕС Тетяна Хоменко про все, навіть про нудні технічні процеси розповідає з любов”ю і вогником в очах. Хімік за освітою прийшла у високовольтну випробувальну лабораторію електроцеху.

Хмельницька АЕС. Етап добудови Х-3\Х-4
Проект ХАЕС 3, 4 залишаться ключовим інвестиційним проектом НАЕК Енергоатом та енергетичної галузі України. Що вдалося зробити за напрямком будівництва двох українських енергоблоків.


Випуск «ХАЕС інформує» №1168
від 23.03.2018

На ХАЕС відбувся семінар з культури безпеки
Учасниками даного заходу були представники Дирекції Компанії «НАЕК «Енергоатом», відособлених підрозділів НАЕК – 4-х атомних станцій України та ВП «НТЦ».

Громадська рада Хмельницької ОДА на ХАЕС
Представники Громадської ради Хмельницької облдержадміністрації ознайомились з діяльністю Хмельницької АЕС, заходами з підвищення безпеки.

Юні нетішинці – учасники міжнародного конкурсу
Троє старшокласників ЗОШ №1 міста Нетішина беруть участь у Міжнародному учнівському конкурсі, організатором якого є Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ).  

Студенти Острозької академії на ХАЕС

Із сусідньою Хмельницькою атомною станцією нещодавно знайомились студенти-другокурсники Національного університету «Острозька академія» факультетів економіки  та журналістики.

Випуск «ХАЕС інформує» №1167
від 16.03.2018

Проблеми ядерної галузі підняті на конференціях НАЕК
У Києві відбулись звітні конференції трудового колективу НАЕК «Енергоатом» та профспілкова. Про проблемні питання та рішення конференцій.

Проведення турніру з художньої гімнастики в Нетішині
Втретє поспіль в місті атомників успішно проведено відкритий турнір Нетішина з художньої гімнастики «Золота осінь». Турнір проходив за сприяння і підтримки УкрЯТ та ДП «НАЕК «Енергоатом», а саме  ХАЕС.

Сучасна виставка в «Арт-пласті»
У мистецькій галереї Нетішина функціонує виставка «Територія трьох», двоє з авторів – випускники Нетішинської художньої школи.

Випуск «ХАЕС інформує» №1165
від 02.03.2018

Тактико-спеціальні навчання в ТрЦ ХАЕС
Місцем гасіння умовної пожежі цих навчань стала автозаправна станція транспортного цеху ХАЕС. До їх проведення було залучено 6 одиниць основної та спеціальної техніки двох пожежних частин 3 ДПРЗ та 25 чоловік особового складу.

Комунгосп гарантує надання якісних послуг в будь-яку погоду
Комунальне господарство ХАЕС на постійній основі проводить планові ремонти і заміну обладнання з метою надання якісних комунальних послуг
нетішинцям в будь-які температурні показники.

Юні фотографи та відео-оператори  на ХАЕС
Телестудію ХАЕС та інформцентр відвідали юні фотографи та відео-оператори клубу «Юний технік» Нетішина.