Випуск «ХАЕС інформує» №1174
від 04.05.2018

Комітет з культури безпеки
27 квітня відбулося засідання комітету з культури безпеки підприємства. Члени комітету обговорили виконані роботи і запланували майбутні кроки з удосконалення культури безпеки на ХАЕС.

26 квітня проходили тактичні навчання
Мета заходу – перевірка ефективності об’єктового плану взаємодії у разі вчинення диверсії на підприємстві. Крім служб охорони атомної станції участь у навчаннях брали службовці силових відомств.

З ХАЕС знайомились депутати місцевого осередку БПП
Днями атомну станцію відвідали депутати, які представляють Хмельницьку територіальну організацію партії БПП «Солідарність». Візит на найбільше підприємство області відбувався в рамках навчального тренінгу для представників міських та районних рад північного регіону області.

Підсумки конкурсу наукових доповідей на ХАЕС

Наукові роботи молодих атомників не лише піднімають гострі, актуальні теми і проблеми, але є такими, що носять прикладний характер, можуть безпосередньо застосовуватися у виробничих процесах та модернізувати їх.

Випуск «ХАЕС інформує» №1173
від 27.04.2018

Міжнародна співпраця ХАЕС
На Хмельницьку атомну станцію прибули представники фірми «Дженерал Електрик» для обговорення зі спеціалістами Хмельницької АЕС пропозицій щодо підвищення потужності енергоблоків №1 та №2.

Американська допомога ХАЕС
Агентством зменшення загроз посольства США в Україні за останні кілька років надана суттєва матеріальна допомога для оснащення військової частини НГУ  з охорони ХАЕС в рамках програми глобальної ядерної безпеки.

Успіх Нетішинського турніру «Юна енергетична хвиля»
Всеукраїнський турнір з плавання «Юна енергетична хвиля»  проводиться в місті-супутнику Хмельницької АЕС вже п’ятий рік поспіль. Турнір проходив за підтримки Хмельницької АЕС та Атомпрофспілки України.