Випуск «ХАЕС інформує» №1151
від 24.11.2017

Енергетична співпраця з Польщею
В рамках реалізації проекту «Енергетичний міст. Україна – ЄС» ХАЕС відвідала польська делегація на чолі із  заступником Міністра енергетики Польщі Анджеєм Піотровскі та представниками посольства республіки Польща в Україні.

Технічний контроль на ХАЕС
Завдання ВТК – це контроль ремонтних робіт, робіт із виготовлення, монтажу, реконструкції і модернізації обладнання та трубопроводів, які виконуються як силами ЕРПу ХАЕС, так і підрядних організацій. Одним із завдань є недопущення видачі у виробництво продукції невідповідної якості.

Ювілей гідротехніків
У листопаді виповнилося 35 років з часу створення гідротехнічного цеху. Історія підрозділу – це не лише хронологія виробничих подій, а й життєві дороги людей, яких єднає спільна праця.

Випуск «ХАЕС інформує» №1150
від 17.11.2017

35 років комунгоспу ХАЕС
35-річний ювілей відзначив один з підрозділів АЕС, від стабільної і ефективної роботи якого залежить безпечне функціонування об’єктів промислового майданчика, зовнішніх об’єктів  ХАЕС, і в буквальному розумінні - тепло, затишок і комфорт кожного мешканця міста-супутника Нетішина.

Фестиваль “Атом добра та любові” відбувся в Нетішині
12 листопада в Нетішині відбувся регіональний фестиваль-конкурс мистецтв  “Атом добра та любові”, присвячений 30-річчю пуску 1-го енергоблока Хмельницької атомної станції.  Цей творчий захід зібрав талановиту дітвору зони спостереження ХАЕС.

Випуск «ХАЕС інформує» №1149
від 10.11.2017

Актуальні завдання служби аналізу безпеки
На Хмельницькій АЕС виконуються роботи із підготовки до продовження терміну експлуатації першого енергоблока у понадпроектний період, САБ - один з тих підрозділів, що безпосередньо займається  цим важливим процесом.

Культура безпеки АЕС
Як на підприємстві втілюється світовий досвід.

Депутати Хмельницької облради відвідали Хмельницьку АЕС
В рамках консультацій з громадськістю з добудови третього та четвертого енергоблоків ХАЕС підприємство відвідали депутати Хмельницької облради з метою ознайомлення. Депутати у ході візиту обговорили всі актуальні питання.

Депутати Здолбунівщини – на Хмельницькій АЕС
Будівництво нових блоків як крок до економічного зростання регіону, спільні сподівання енергетиків і територіальних громад.

Шефство військовослужбовців
Діти зі школи-інтернату с.Плужне побували на Хмельницькій АЕС.

Випуск «ХАЕС інформує» №1145
від 03.11.2017

Розмова з професором О. Протасовим
Науковець досліджує водойми електростанцій протягом десятиліть.  Його рекомендації – суттєва допомога фахівцям АЕС стосовно покращення екологічного стану   гідрооб’єктів підприємства.

В об’єктиві- відділ планування і  проведення ремонту

Автомобілісти відзначили професійне свято