Випуск «ХАЕС інформує» №1140
від 22.09.2017

День міста-супутника ХАЕС
З енергії розпочалося святкування чергового Дня народження міста – супутника Хмельницької атомної станції.  40 років тому розпочалася славна – історія міста – енергетиків Нетішина.

Міжобласний семінар у с. Межиріч

Захід організований ДСНС у Рівненській області, його мета – злагодженість дій на випадок радіаційної аварії. Участь у семінарі взяли фахівці ХАЕС, працівники ВЗРК, ЛОНС, УПАГР.

«Вернісаж-ЕнергоФест» в Нетішині

Вже другий рік поспіль в Нетішині з грандіозним успіхом пройшов  відкритий фестиваль-конкурс естрадної пісні «Вернісаж-ЕнергоФест». Участь у фестивалі взяли конкурсанти з  13 областей України та 6 країн світу.

Пізнаємо місцевих поетів

В Нетішинській квартирі-музеї Світлани Лелях відбулась творча зустріч з поетесою Ганною Митюк в рамках проекту знайомства  з місцевими поетами. Учасники - ліцеїсти Нетішинського профліцею.

Випуск «ХАЕС інформує» №1139
від 15.09.2017

Служба надійності ресурсу і продовження експлуатації ХАЕС
Продовження терміну експлуатації енергоблока №1 в понадпроектний період – пріоритетне завдання для персоналу Хмельницької атомної станції. Участь у продовженні строку служби ХАЕС-1  служби надійності ресурсу і продовження експлуатації атомної станції.
 
Комісія ДІЯРУ на ХАЕС
Протягом поточного тижня на Хмельницькій атомній станції здійснювалась комплексна інспекційна перевірка дотримання вимог норм, правил та стандартів з ядерної і радіаційної безпеки при експлуатації енергоблоків атомної станції.

Прес-конференція міського голови Нетішина
Напередодні святкування Дня міста міський голова Олександр Супрунюк розповів про проблеми та здобутки міста-супутника ХАЕС.

Випуск «ХАЕС інформує» №1138
від 08.09.2017

Участь підрядних організацій у ППР-2017 на другому енергоблоці
Цього року в плановому ремонті енергоблока №2 Хмельницької АЕС бере участь шість підрядних організацій. З персоналом та діяльністю однієї з них – ТОВ «Дживерсбуд» ми познайомилися ближче.  

Продовження  терміну експлуатації ХАЕС-1

Участь служби головного технолога в продовженні терміну експлуатації Х-1. Розмова з керівником Русланом Каріковим.
 
Нетішинський «Енергофест» чекає на 300 гостей з 6 країн
З 14 по 16 вересня на Нетішин чекає міжнародний фестиваль «Енергофест», який з грандіозним успіхом пройшов в місті-супутнику ХАЕС в минулому році. Про це та інші творчі проекти розмова з головою фестивалю-конкурсу Ольгою Дьячиною.

Випуск «ХАЕС інформує» №1137
від 01.09.2017