Випуск «ХАЕС інформує» №1139
від 15.09.2017

Служба надійності ресурсу і продовження експлуатації ХАЕС
Продовження терміну експлуатації енергоблока №1 в понадпроектний період – пріоритетне завдання для персоналу Хмельницької атомної станції. Участь у продовженні строку служби ХАЕС-1  служби надійності ресурсу і продовження експлуатації атомної станції.
 
Комісія ДІЯРУ на ХАЕС
Протягом поточного тижня на Хмельницькій атомній станції здійснювалась комплексна інспекційна перевірка дотримання вимог норм, правил та стандартів з ядерної і радіаційної безпеки при експлуатації енергоблоків атомної станції.

Прес-конференція міського голови Нетішина
Напередодні святкування Дня міста міський голова Олександр Супрунюк розповів про проблеми та здобутки міста-супутника ХАЕС.
Випуск «ХАЕС інформує» №1138
від 08.09.2017

Участь підрядних організацій у ППР-2017 на другому енергоблоці
Цього року в плановому ремонті енергоблока №2 Хмельницької АЕС бере участь шість підрядних організацій. З персоналом та діяльністю однієї з них – ТОВ «Дживерсбуд» ми познайомилися ближче.  

Продовження  терміну експлуатації ХАЕС-1

Участь служби головного технолога в продовженні терміну експлуатації Х-1. Розмова з керівником Русланом Каріковим.
 
Нетішинський «Енергофест» чекає на 300 гостей з 6 країн
З 14 по 16 вересня на Нетішин чекає міжнародний фестиваль «Енергофест», який з грандіозним успіхом пройшов в місті-супутнику ХАЕС в минулому році. Про це та інші творчі проекти розмова з головою фестивалю-конкурсу Ольгою Дьячиною.
Випуск «ХАЕС інформує» №1137
від 01.09.2017