Випуск «ХАЕС інформує» №1132
від 28.07.2017

Візит на ХАЕС президента ДП «НАЕК «Енергоатом»
Хмельницьку АЕС з робочим візитом відвідав президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський, керівний склад профільних дирекцій НАЕК, очільники відособлених підрозділів енергокомпанії для проведення на проммайданчику атомної станції двох важливих нарад – з продовження терміну експлуатації першого енергоблока ХАЕС та з добудови нових блоків – Х-3/Х-4.

Депутат ВР України Лев Підлісецький на ХАЕС
Днями ХАЕС з робочим візитом  відвідали народний депутат України Лев Підлісецький та представники центру із впровадження нової моделі ринку «НАЕК «Енергоатом». Мета візиту - обговорення змін, пов’язаних із прийняттям Закону України «Про ринок електричної енергії», автором якого є нардеп.
 
Обмінний візит ВАО АЕС на ХАЕС
Впродовж 3-х днів на  Хмельницькій атомній станції здійснювався обмінний візит представників ВАО АЕС – МЦ. В склад робочої групи входили експерти Чеської АЕС «Темелін» та російської Балаковської атомної станції.

Рибалка на водосховищі ХАЕС
В одну із субот на водосховищі Хмельницької АЕС відбулося свято для риболовів атомної станції. Для справжніх любителів рибної ловлі можливість посидіти з вудкою біля водойми – вже радість. Тому перенесений на тиждень, з-за погодних умов, день рибалки видався вдалим, насиченим і плідним на улов.

Випуск «ХАЕС інформує» №1131
від 21.07.2017

Процес корпоратизації НАЕК розпочато
18 липня відбувся візит на Хмельницьку АЕС і зустріч з керівництвом станції консультантів та експертів, задіяних у виконанні проекту ЄБРР «Україна. Енергоатом – Сталий Корпоративний розвиток». Тема візиту - процес корпоратизації ДП «НАЕК «Енергоатом».

Система аварійної готовності ХАЕС

АЕС України є  об’єктами потенційно підвищеної небезпеки. Питання аварійної готовності  для Хмельницької атомної станції є нероздільним  з питанням безпечної експлуатації ядерних енергоблоків. На ХАЕС створена і успішно діє система аварійної готовності та реагування.

Виставка вишивки працівниць ХАЕС

В стінах Нетішинської мистецької галереї «Арт-пласт» розгорнулася чергова виставка «Вишите літо» в рамках проекту «Світ захоплень працівників ХАЕС». Цей виставковий проект реалізується в Нетішинському краєзнавчому музеї більше 10 років, завдяки ньому містяни мали змогу познайомитися з багатьма творчо обдарованими атомниками.

Працівник транспортного цеху ХАЕС – срібний призер чемпіонату Європи з пауерліфтингу

Транспортний цех ХАЕС знову відзначився, цього разу в спортивному житті: водій вантажних автомобілів Богдан Друзь посів друге місце на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу.

Випуск «ХАЕС інформує» №1130
від 14.07.2017

Міжнародна співпраця з модернізації Х-1
Хмельницьку АЕС з робочим діловим візитом відвідала міжнародна делегація в складі представників Регулюючого органу з радіаційної безпеки Швеції, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, ДП «НАЕК «Енергоатом» та корпорації «ТСМ Груп». Мета візиту – реалізація проекту «Фізичний захист Хмельницької АЕС».

Екскурсія рівненських студентів на ХАЕС
Викладачі та студенти кафедри гідротехнічного будівництва Рівненського Національного Університету водного господарства та природокористування з ознайомчим візитом  відвідали цього тижня енергетичне підприємство. Співпраця вузу з Хмельницькою АЕС триває не один рік.

Пенсіонери ХАЕС підкорили Карпати
Організація пенсіонерів атомної станції нараховує 730 чол. В очах кожного з них не погас вогник, горить бажання жити на повну і цікаво. Кожний проведений  ними захід підтверджує:  пенсія не вирок, у осені людського життя є свої переваги.

Випуск «ХАЕС інформує» №1129
від 07.07.2017

Голова профспілки НАЕК на ХАЕС
На Хмельницькій атомній станції відбулася зустріч голови профспілкового комітету «НАЕК «Енергоатом» із профспілковим активом ХАЕС. Перед початком зустрічі з головами цехових комітетів електростанції ми поспілкувалися з Олексієм Васильовичем, задали актуальні для атомників питання, головним з яких, звісно, є процес корпоратизації  ДП «НАЕК «Енергоатом».

40 років управлінню капітального будівництва

Серед десятків важливих підрозділів, які забезпечують стабільну і безперебійну роботу Хмельницької АЕС, питому вагу і  важливу роль відіграє управління капітального будівництва. 40 років поспіль професійний колектив УКБ здійснює все капітальне промислове, непромислове та житлове будівництво на ХАЕС  та в м. Нетішин.

ХV Спартакіада Організації молоді Атомпрофспілки України на ХАЕС

Відособлені підрозділи «НАЕК «Енергоатом» успішно здійснюють професійну діяльність, активними та успішними є і культурна та спортивна складові діяльності персоналу Компанії, на цьому наголошували адміністрація ХАЕС та профспілкові очільники і Енергокомпанії, і станції на урочистому відкритті 15 спартакіади на майданчику Хмельницької АЕС.

Випуск «ХАЕС інформує» №1128
від 30.06.2017

Візит посла Республіки Польща в Україні на ХАЕС
Цього тижня Хмельницьку атомну станцію з офіційними візитом відвідав посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло, представники польського посольства, спеціалісти департаменту  з міжнародних зв’язків компанії ДТЕК. Мета візиту – ознайомлення з роботою Хмельницької АЕС, перспективи майбутньої синхронізації України з європейською енергетичною системою та реалізація проекту «Енергетичний міст – Україна-ЄС».

40 років  загальному відділу ВП ХАЕС
Канцелярія – це один з перших підрозділів, з яких розпочалася діяльність Хмельницької атомної станції.

В об’єктиві цех господарського забезпечення ВП ХАЕС

Персонал цеху господарського забезпечення Хмельницької АЕС створює належні умови, зручність та комфорт для діяльності кожного підрозділу електростанції.