Випуск «ХАЕС інформує» №1127
від 23.06.2017

Міжнародний форум Ядерного товариства
З 15 по 18 червня на ХАЕС учасники  зустрічалися, працювали і розважалися у рамках форуму. Мета заходу – сприяння популяризації ядерної енергетики, формування об’єктивної громадської думки про стан речей в атомній галузі.

Місія технічної підтримки ВАО АЕС
Управління людськими ресурсами. Оптимальний процес «омолодження персоналу».

Молодь ХАЕС
Понад 1000 молодих атомників з передовими поглядами і активною життєвою позицією – такий потужний осередок становить рада
молоді  енергетичного підприємства Хмельниччини. У квітні 2000 року на атомній станції з’явилася організація молоді ППО ХАЕС.

3-тє місце збірної НАЕК в Болгарії

Компанія ДП «НАЕК «Енергоатом» приділяє значну увагу соціальній складовій працівників Компанії та спортивному оздоровленню персоналу. Так з 7 по 11 червня збірна Енергоатому  (а це спортсмени-аматори відособлених підрозділів НАЕКу) взяла участь в 14-ому всесвітньому робітничому фестивалі, який проходив в м. Варна (Болгарія).

Випуск «ХАЕС інформує» №1126
від 16.06.2017

Електроцех відзначає 35 річницю
Один з основних підрозділів АЕС святкує ювілей. Про людей, здобутки, плани.

18 червня – День медичного працівника
Про те , як зі своїми завданнями справляються медики транспортного цеху, розповів Ігор Дмитришин.

«Весняна школа» побувала на ХАЕС
Студенти і молоді науковці збагатили свої знання про ядерну енергетику візитом на АЕС.

Чергова місія технічної підтримки ВАО АЕС завершила роботу
В полі зору експертів була ядерна безпека.

Випуск «ХАЕС інформує» №1125
від 09.06.2017

 Нагородження учасників конкурсу «Атомна енергетика і ми»
На ХАЕС відбулась приємна і довгоочікувана подія для обдарованих і талановитих дітей зони спостереження Хмельницької АЕС- підведення підсумків регіонального конкурсу «Атомна енергетика і ми»

5 червня – День охорони довкілля

.Про стан навколишнього середовища у зоні состереження ХАЕС, про поточну роботу відділу ОНС ВП ХАЕС – розповідає Олександр Голод

ХАЕС – краща з охорони праці в області

ВП «Хмельницька АЕС» Управління Держпраці, Фонд та місцеві профспілки визнали одним з найкращих підприємств Хмельницької області, на яких належним чином налагоджена робота служб охорони праці і які можна поставити за приклад.

Нетішинські вернісажівці перемогли в Южноукраїнську
Особливо насиченим для вернісажівців був травень, де окрім грандіозного звітного концерту нетішинські вокалісти встигли взяти участь в двох конкурсах. Один з них - «Місто дитинства» проходив в місті – супутнику Південно - Української АЕС