Випуск «ХАЕС інформує» №1119
від 21.04.2017

Коментар з будівництва на ХАЕС комплексу переробки РАВ
Заступник головного інженера Геннадій Панасенко надав коментар щодо технології комплексу з переробки твердих радіоактивних відходів, який заплановано побудувати на ХАЕС.
 
Транспортний цех Хмельницької АЕС
ТрЦ ХАЕС цілодобово забезпечує потреби атомної станції в перевезеннях, як пасажирських – персоналу ХАЕС, так і вантажних. Транспортники постійно працюють над покращенням умов праці персоналу, підвищенням професійного рівня, кілька років поспіль у будь-який спосіб намагаються допомагати тим, хто захищає суверенітет України.

Екологи з візитом на ХАЕС

Хмельницьку атомну станцію з ознайомчим візитом відвідали студенти та викладачі Тернопільського педагогічного університету кафедри екології.

Випуск «ХАЕС інформує» №1118
від 14.04.2017

Щодо будівництва комплексу з переробки твердих РАВ
Розпорядженням КМУ затверджено проект будівництва комплексу з переробки твердих радіоактивних відходів на майданчику ХАЕС. Коментар згідно теми заступника директора з капітального будівництва  ВП ХАЕС Олега Рахлінського

Економічний форум у Нетішині
Захід відбувся вперше, його мета – консолідувати зусилля місцевих підприємств і організацій для розвитку регіону. Кращим підприємством 2016 року визнана Хмельницька АЕС.

Відкриття меморіальних дощок на  фасаді ПТУ

7 квітня в  Нетішині на фасаді професійного ліцею було встановлено композиційний комплекс меморіальних дощок загиблим бійцям та патріотам України. В заході взяли участь офіційні представники Хмельницької облради та ОДА, керівництво міста, родини загиблих, учасники бойових дій, громадськість.   Автор – Світлана Лелях.

Мер Нетішина про проекти міста
На черговій прес-конференції нетішинського міського голови піднімались питання рішень двох сесій (чергової та позачергової) та проектів, які заплановані і на стадії реалізації.

Випуск «ХАЕС інформує» №1117
від 07.04.2017

Візит депутатів ВР на ХАЕС
Хмельницьку атомну станцію з ознайомчим візитом відвідали депутати ВР України Олексій Рябчин, фракція Батьківщина, та Остап Єднак, позафракційний. Мета візиту – ознайомлення з реальним станом та потенціалом розвитку енергетичної галузі України,  огляд стану енергоблоків 3, 4 ХАЕС.

Інспекційні служби ХАЕС

Хмельницька АЕС в минулому році відпрацювала без облікових порушень, виконано план і досягнуто високих виробничих показників завдяки, у тому числі,й ефективній роботі інспекційних служб атомної станції. Вони опікуються безпекою спільно зі всіма підрозділами енергооб’єкта.

Пенсіонери ХАЕС на суботнику

Колишні працівники атомної станції вже не перший рік організовуються для прибирання Нетішина від сміття. Цьогорічна весна не стала винятком.

Волейбол в Нетішині

У нетішинському спорткомплексі «Енергетик» пройшли ігри чемпіонату України з волейболу.

Яворівська іграшка в музеї

У нетішинському краєзнавчому музеї відбулась презентація яворівської іграшки та організовано майстер-клас для школярів.

Випуск «ХАЕС інформує» №1116
від 31.03.2017

Міжнародна співпраця ХАЕС
Поточного тижня на Хмельницькій АЕС проходили навчання з розробки та впровадження стратегії технічного обслуговування, орієнтованої на надійність, за участю компанії «AREVA» (Німеччина), представників НАЕК Енергоатом, відособлених підрозділів Енергокомпанії.

До Дня Нацгвардії України – військова частина 3043 з охорони ХАЕС
У минулі вихідні в центрі міста Нетішин з нагоди чергової річниці створення Нацгвардії України відбулась демонстрація бойової техніки військової частини з охорони Хмельницької атомної станції, яка показує, що у військовослужбовців є сили, засоби і технічна міць для надійної охорони ядерного об’єкта.

Білоруські атомники на ХАЕС

Навчально-тренувальний центр  атомної станції відвідали представники Білоруської АЕС. Мета візиту – обмін досвідом  підготовки оперативного персоналу.