Випуск «ХАЕС інформує» №1115
від 24.03.2017

Надійність системи фізичного захисту ХАЕС
Система фізичного захисту об’єктів  атомної енергетики України – це багаторівнева, глибокоешелонована, збалансована система.  Вона повною мірою спрямована на упередження і протидію як внутрішнім, так і зовнішнім загрозам стосовно ядерного об’єкта. Система фіззахисту ХАЕС постійно вдосконалюється.   

Пожежні навчання на проммайданчику ХАЕС

16 березня 2017 року на Хмельницькій атомній електростанції проводились планові тактико-спеціальні навчання з гасіння умовної пожежі в приміщенні санітарно-побутового блоку спеціального корпусу Хмельницької АЕС. Рятувальники з поставленими завданнями справились.

Випуск «ХАЕС інформує» №1114
від 17.03.2017

Президент Енергоатома Юрій Недашковський провів нараду на ХАЕС
Головна тема зустрічі – продовження терміну експлуатації першого енергоблока.

Весняне поповнення водних ресурсів
Про правила підживлення водосховища водою з річки Горинь.

Переможець з рукопашного бою охороняє ХАЕС

Службовці військової частини 3043 з охорони Хмельницької АЕС не лише здійснюють щоденну надійну охорону важливого стратегічного об’єкта, але й беруть участь в спортивних заходах, де відстоюють честь своєї частини. Нещодавно в Дніпрі проходив чемпіонат Нацгвардії України з рукопашного бою.

Випуск «ХАЕС інформує» №1113
від 10.03.2017

Підсумки конкурсу наукових робіт на ХАЕС
На Хмельницькій АЕС відбувся щорічний традиційний конкурс наукових доповідей серед молодих працівників атомної станції. Конкурс проводиться за ініціативи Ради молоді підприємства.
Щороку в конкурсі бере участь молодь різних спеціальностей АЕС.

Урочистості з нагоди 8 Березня
Жіночі професії в галузі ядерної енергетики є затребуваними і необхідними в процесі виробництва електроенергії. Жіночий колектив Хмельницької АЕС щоденно демонструє високий професіоналізм і відповідальність в роботі.

Комунгосп ВП ХАЕС
Які найближчі перспективи і завдання  колективу комунального господарства Хмельницької АЕС. Чи передбачається підвищення вартості комунальних послуг споживачам.

Нетішинський «Вернісаж» - нові перемоги

Впродовж 20 років славу міста над Горинню творять вихованці зразкового вокального ансамблю, студії естрадної пісні «Вернісаж». За два десятиріччя – це вже сотні зірочок, що яскраво спалахують на творчому небосхилі. Ось і попередній, 2016, підтвердив високий рівень колективу.

Випуск «ХАЕС інформує» №1112
від 03.03.2017

Рішення конференції ДП «НАЕК «Енергоатом»
Попередній тиждень був досить насиченим на події і рішення, які стосуються всього трудового колективу ДП «НАЕК «Енергоатом». 23 лютого була проведена і звітна конференція трудового колективу Енергокомпанії, і звітно - виборна профспілкова конференція

Прес- тур регіональних ЗМІ  на ХАЕС

Днями Хмельницьку атомну  відвідали представники Асоціації регіональних засобів масової інформації України. До складу делегації увійшли редактори та журналісти регіональних ЗМІ Рівненщини, Сумщини, Чернігівщини, Волині, а також представники департаменту інформаційної політики Адміністрації Президента України.   

Ремонтно-будівельне управління ЕРП ХАЕС

Керівник РБУ ЕРП ХАЕС Володимир Кандабаєв зазначає, що колектив в попередньому році спрацював добре, всі заплановані роботи виконані, здійснено частину з продовження терміну експлуатації будівель і споруд. Стовідсотково проведені зимові заходи з підготовки  ХАЕС до ОЗП.

З’їзд Організації Молоді Атомпрофспілки України

24 лютого в Києві пройшов VI з’їзд Організації Молоді Атомпрофспілки України. На  З’їзд було обрано 81 делегат, участь взяло 69. На з’їзді обговорювались актуальні для молоді ядерної галузі питання.