Випуск «ХАЕС інформує» №1123
від 20.05.2017

День вишиванки на ХАЕС
Колектив Хмельницької атомної станції долучився до всесвітнього Дня вишиванок. 18 травня перед адмінкорпусом енергетичного підприємства  з’явилося вишиване «ХАЕС».

Львівські студенти відвідали ХАЕС
Викладачі і студенти Львівської Політехніки  побували на підприємстві та поспілкувалися з працівниками.

Екологи на ХАЕС
Для учасників Всеукраїнського семінару-практикуму педагогів обласних центрів еколого-натуралістичної творчості була організована екскурсія на Хмельницьку АЕС. Вчителі розповіли про користь подібних заходів, про сучасні підходи в екологічному вихованні, поділилися корисним досвідом.

Військові частини з охорони ХАЕС взяли участь у патріотичній грі «Сокіл» (Джура)

Нещодавно в Нетішині, на базі ЗОШ №1, проведена дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»), організована місцевим центром туризму і краєзнавства учнівської молоді.  На цьогорічний міський етап гри  було запрошено військовослужбовців частини 3043 з охорони Хмельницької АЕС.

Презентація книги нетішинки Ганни Митюк «На долонях світу»
В культурному оазисі Нетішина – школі мистецтв відбулося справжнє свято поетичного слова і думки. Вийшла в світ 4 збірка нетішинської поетеси – Ганни Митюк «На долонях світу», поетеси, відомої не лише в нашому місті. Ганна Олександрівна добре знана і на теренах Хмельниччини, і далеко поза її межами.