Випуск «ХАЕС інформує» №1121
від 05.05.2017

Протиаварійне тренування на  ХАЕС
На ХАЕС відбулось планове протиаварійне тренування з ліквідації  умовної аварії, яке дозволяє проаналізувати злагодженість дій всього персоналу, задіяного в тренуванні, врахувати виявлені недоліки і зауваження та підняти систему протиаварійного реагування ХАЕС на більш досконалий рівень.

Тиждень охорони праці на  ХАЕС

У відповідності до Указу Президента України на Хмельницькій АЕС з 24 по 28 квітня проводився тиждень охорони праці, присвячений всесвітньому Дню охорони праці. В рамках цього заходу проведені організаційні наради з персоналом атомної станції, здійснені перевірки  стану охорони праці та промислової санітарії в підрозділах електростанції.

Конкурс учнівських рефератів на ХАЕС
22-ий  рік поспіль Хмельницька АЕС проводить конкурс «Атомна енергетика і ми», одним з його етапів є захист рефератів «Вступ в атомну енергетику». Серед молодих, так би мовити, «науковців» цьогоріч було 12 учасників конкурсу, старшокласників ЗОШ та НВК Нетішина, Славути, Славутського, Ізяславського, Шепетівського районів нашого регіону, зони розташування Хмельницької атомної станції.

20 років Нетішинському «Вернісажу»
Впродовж 20 років славу міста над Горинню творять вихованці зразкового вокального ансамблю, студії естрадної пісні «Вернісаж». За два десятиріччя – це вже сотні зірочок, що яскраво спалахують на творчому небосхилі. Ось і попередній, 2016 рік, підтвердив високий рівень колективу: вернісажівці стали переможцями багатьох всеукраїнських, міжнародних, обласних конкурсів.

Турнір  «Енергетична хвиля» в Нетішині
Протягом трьох днів в Нетішині проходив всеукраїнський турнір з плавання «Юна енергетична хвиля», який проводиться в місті-супутнику ХАЕС вже 5 рік поспіль. В заході взяло участь понад 160 учасників.