Випуск «ХАЕС інформує» №1073
від 27.05.2016

Екскурсія депутатів Хмельницької облради на ХАЕС
21 травня на ХАЕС завітала група депутатів та працівників апарату обласної ради, які мали змогу побувати в НТЦ, на гідротехнічних спорудах, в машинному залі та на блочному щиті управління. Змістовні презентації, проведені генеральним директором та іншими фахівцями, дали відповіді на всі питання гостей.

30-річний ювілей  ВЧ 3043 з охорони ХАЕС

Охорона і оборона ядерного об’єкта, Хмельницької АЕС, розпочалася ще до пуску 1 енергоблока атомної станції. Військова частина 3043 Нацгвардії України розпочала свій службово-бойовий шлях у травні 1986 року, перерісши від комендатури об’єкта до потужної військової частини, яка протягом 3-х десятиліть надійно і професійно охороняє важливий стратегічний об’єкт нашої держави.

Зустріч міського голови Нетішина із журналістами
Ряд інвестиційних проектів: від створення  зони відпочинку і українсько-польської співпраці щодо будівництва в Нетішині паперової фабрики до проблемних питань в місті-атомників, - було обговорено під час чергової зустрічі з міським головою. За даними опитування містяни позивним в місті відмічають роботу спортивних закладів, освіти, в тому числі і позашкільної, культури.

У гандбольної команди «НАЕК –Енергетик» - золото

З 20 по 22 травня в Нетішині проходив всеукраїнський чемпіонат з гандболу серед чоловічих команд вищої ліги сезону 2015-16 років.

Випуск «ХАЕС інформує» №1072
від 20.05.2016

Перевірка культури безпеки на ХАЕС
З 16 по 20 травня на Хмельницькій АЕС було здійснено перевірку стану культури безпеки атомної станції. До складу комісії ДП «НАЕК «Енергоатом» увійшли фахівці з даного напряму роботи як Дирекції Компанії, так і спеціалісти Рівненської і Южно-Української АЕС, а також ВП НТЦ. Експерти  працювали у відповідності до програми «Перевірки стану культури безпеки на АЕС України».

18 травня проведено тактико-спеціальне навчання

Підрозділи 3 ДПРЗ м. Нетішина провели навчання на території ВРП ХАЕС. Павло Гвоздяр розповів про результати заходу.

У Корці відкрито пам’ятник воїнам-афганцям

Автор меморіалу нетішинський скульптор Світлана Лелях-Бегутова. Безліч гостей мітингу пам’яті вшанували полеглих хлопців, колишніх жителів Кореччини.

Випуск «ХАЕС інформує» №1071
від 13.05.2016

Нагороджено переможців конкурсу
Молодих атомників, авторів наукових робіт, які змагалися у трьох номінаціях було нагороджено 6 травня. Цікаві погляди, нові ідеї і несподівані рішення були запропоновані у роботах молодих працівників АЕС.

Семінар-практикум у краєзнавчому музеї Нетішина
Захід відбувся 12 травня. Тема, яка розглядалася – місцеві національні парки Мале Полісся та Острозько-Дерманський. Характеристика парків і їх раціональне використання – лейтмотив зустрічі природоохоронців, журналістів, вчителів.

Випуск «ХАЕС інформує» №1070
від 06.05.2016

Візит на ХАЕС депутата ВР А. Шиньковича
Народний депутат України Андрій Шинькович, у виборчий округ якого входить місто – енергетиків, неодноразово відвідував Нетішин. До 189 округу входять також Красилівський, Теофіпольський, Білогірський, Ізяславський райони Хмельницької області.  А ось із наймасштабнішим об’єктом Хмельниччини – атомною електричною станцією - депутат ВР зі своєю командою знайомиться вперше. Відвідання ХАЕС справило на нього позитивне враження.

Екологічна безпека у зоні АЕС
Про стан навколишнього середовища у зоні спостереження ХАЕС, про шляхи і методи, якими досягаються позитивні результати, про співпрацю зі спорідненими організаціями у природоохоронній сфері.

Підсумки дитячого конкурсу рефератів на ХАЕС
Молода потенційна інтелектуальна еліта нашого регіону вкотре бере участь у захисті своїх наукових робіт, дехто вперше пробує себе в такому амплуа. 21 рік поспіль ХАЕС проводить конкурс «Атомна енергетика і ми», одним з його напрямів є захист рефератів «Вступ в атомну енергетику».  

Пленер поблизу атомної станції
Вихованці Нетішинської художньої школи з викладачем Аллою Макарик провели патріотичний пленер. Очікується, що продаж учнівських робіт стане маленькою краплею допомоги бійцям АТО.