Спортивний комплекс

Шановні відвідувачі Спортивного комплексу!

Через стрімке розповсюдження коронавірусу, роботу Спортивного комплексу, басейну, КДЮСШ призупинено на виконання рішення Протоколу №3 позачергового засідання Нетішинської міської комісії з питань ТЕБ і НС від 19 березня 2021 року.

Дозволено відвідування басейну спортсменами збірних команд України та їх тренерами за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів.

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 17.02.2021 №104 про продовження карантину на території України до 30.04.2021 та епідеміологічне зонування відповідно до захворюваності у регіоні, карантинні заходи у ВП ХАЕС продовжені до 30.04.2021.

Оплачені кошти за відвідування та заняття можна буде використати після закінчення карантинних заходів.

Щоб забезпечити належні умови надання послуг з оздоровлення працівників електростанції, членів їхніх сімей та для організації занять спортом у  складі Хмельницької АЕС функціонує спортивний комплекс, створений 1987 року.

Територія спортивного комплексу, на якій розташовано п'ять будівель і десять відкритих споруд,  охоплює 9,2 га. Серед них:

 1. Плавальний басейн
 2. Спорткорпус
 3. Трибуна на 5072 місця зі спортядром
 4. Господарський корпус
 5. Центральний стадіон
 6. Відкриті майданчики (баскетбольний і волейбольні майданчики, тенісні корти тощо).
До послуг відвідувачів сім спортивних залів загальною площею 1785 м2, два басейни загальною площею 510 м2.

Спортивний комплекс Хмельницької АЕС забезпечує умови проведення занять і змагань структурними одиницями первинної профспілкової організації Хмельницької АЕС: Комплексною дитячо-юнацькою спортивною школою  та СК “Енергетик”.


Багато років продовжується співпраця ВП ХАЕС з містом щодо використання спортивних об'єктів. Укладений договір із відділом молоді та спорту виконавчого комітету Нетішинської міської ради на проведення спортивних змагань.          
Крім того, надається можливість для проведення реабілітації стану здоров’я учасників  АТО.

На Хмельницькій  АЕС  розроблена програма оздоровлення та реабілітації працівників  атомної станції, яка передбачає проведення медичних, психологічних, виробничих,  фізкультурно-спортивних заходів. Реабілітаційні та оздоровчі заходи за результатами періодичних медичних оглядів персоналу ХАЕС проводяться у групах здоров’я спортивного комплексу.

Для відвідування спортивних об'єктів встановлено відповідні тарифи.
Вартість відвідування спортивних об’єктів Завантажити документ (~0.35 МБ)

ГРАФІК ЗАНЯТЬ ВЕЛИКОЇ ЧАШІ ПЛАВАЛЬНОГО БАСЕЙНУ ВП ХАЕС з 15 березня 2021 року Завантажити документ (~0.33 МБ)
ГРАФІК ЗАНЯТЬ ВЕЛИКОЇ ЧАШІ ПЛАВАЛЬНОГО БАСЕЙНУ ВП ХАЕС (субота-неділя) з 15 березня 2021 року Завантажити документ (~0.34 МБ)
ГРАФІК ЗАНЯТЬ МАЛОЇ ЧАШІ ПЛАВАЛЬНОГО БАСЕЙНУ ВП ХАЕС з 15.03.2021 року Завантажити документ (~0.20 МБ)
ГРАФІК РОБОТИ ІНСТРУКТОРІВ-МЕТОДИСТІВ ТА ТРЕНЕРІВ ПЛАВАЛЬНОГО БАСЕЙНУ ВП ХАЕС (велика чаша) Завантажити документ (~0.20 МБ)

 • На об’єктах спортивного комплексу діють усі санітарні і протиепідемічні заходи, введені Хмельницькою АЕС. Їх дотримання відвідувачами є обов’язковим.
 • На період карантинних заходів перебування у приміщеннях спортивного комплексу дозволено за умови носіння медичних масок/респіраторів.
 • При вході проводиться замір температури тіла, обробка рук дезінфікуючою рідиною.
 • Відвідувачі зобов’язані дотримуватися безпечної дистанції у 1,5 м та уникати скупчень.
 • Заняття проводяться із дотриманням встановлених у регіоні обмежень відповідно до карантинного зонування.
 • При занятті у плавальному басейні дозволяється перебування до 4-х плавців на одній доріжці.