Інформація для споживачів

До відома споживачів комунальних послуг садибної забудови міста Нетішин

2021-03-31

З метою запобігання вимушеного відключення споживачів комунальних послуг садибної забудови міста Нетішин від зовнішніх мереж водопостачання та  приведення у відповідність кількість укладених договорів зі споживачами послуги з централізованого водопостачання до їх фактичної кількості, просимо мешканців в термін до 1 травня 2021 року звернутися в КГ ВП ХАЕС (прим. №5)  з приводу укладання договору «з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання».

У випадку невиконання цієї умови КГ ВП ХАЕС буде змушений відключити споживачів комунальних послуг  від зовнішніх мереж водопостачання.

Відповідно до ст. 12 п. 1 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» відносини між учасниками договірних відносин у сфері житлово-комунальних послуг здійснюються виключно на договірних засадах.

Відповідно до п. 2 р. 4 ст. 12 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» споживач  зобов’язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору.

Для укладання договору необхідно надати наступні документи:

1. Технічний паспорт на будинок, що знаходиться у власності громадянина;
2. Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру;
3. Копія паспорта власника (1-2 ст., проп.);
4. Копія технічних умов на підключення;
5. Технічний паспорт на лічильник.

Телефон для довідок: (03842) 6 26 61 – відділ з обслуговування абонентів КГ ВП ХАЕС.
Адміністрація КГ ВП ХАЕС

Інформація про заборгованість відтепер у Приват24

2021-03-10

Шановні споживачі!

Повідомляємо, що для Вашої зручності у платіжній системі Приват-24 при здійсненні платежів буде надаватися інформація про заборгованість за комунальні послуги за поточний місяць.

З повагою, колектив Комунального господарства