Інформація для споживачів

Інформація до відома споживачів комунальних послуг

2020-03-05

Просимо Вас своєчасно здійснювати розрахунки за спожиті комунальні послуги шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок ВП ХАЕС.

В зв’язку із виникненням заборгованості споживачів комунальних послуг, відповідно до чинного законодавства України, представники КГ ВП ХАЕС будуть проводити тимчасове відключення житлових будинків м. Нетішин від мережі гарячого водопостачання на обмежений термін.

У випадку не здійснення своєчасних розрахунків за спожиті комунальні послуги, а також накопичення сум заборгованості, ВП «Хмельницька АЕС» буде змушений звернутися до Нетішинського міського суду з заявою про стягнення в судовому порядку суми заборгованості за спожиті комунальні послуги з покладанням на Вас усіх судових витрат.

Згідно чинного законодавства України споживач зобов'язаний укласти договір про надання житлово-комунальних послуг на основі типового договору.

Для укладання договору Вам необхідно надати наступні документи:

  1. Технічний паспорт на квартиру, що знаходиться у власності громадянина;
  2. Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру;
  3. Копія паспорта власника ( 1, 2 сторінки, прописка);
  4. Довідка про зареєстрованих в житловому приміщенні осіб;
  5. Акт перевірки водокористування і реєстрації засобів обліку води (при їх наявності).

Відмова або зволікання від укладання договору є порушенням чинного законодавства України, оскільки ВП ХАЕС в повному обсязі виконав свої зобов’язання з надання послуг холодного і гарячого водопостачання, водовідведення та постачання теплової енергії.
Адміністрація КГ ВП ХАЕС

ПОРЯДОК інформування оператором зовнішніх інженерних мереж власників (співвласників) будівлі про намір встановлення вузла комерційного обліку

2020-03-05

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 6 червня 2018 р. № 444
ПОРЯДОК
інформування оператором зовнішніх інженерних мереж власників (співвласників) будівлі про намір встановлення вузла комерційного обліку

1. Цей Порядок визначає загальні вимоги та механізм інформування оператором зовнішніх інженерних мереж власників (співвласників) будівлі про намір встановлення вузла комерційного обліку.
2. У цьому Порядку терміни вживаються у значенні, наведеному у Законах України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання”, “Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку”.
3. Оператор зовнішніх інженерних мереж не менш як за два місяці до встановлення вузла комерційного обліку повідомляє власникам (співвласникам) будівлі про намір встановити такий вузол за формою згідно з додатком (далі - повідомлення).
4. Повідомлення доводиться до відома власників (співвласників) будівлі шляхом розміщення:
на офіційному веб-сайті оператора зовнішніх інженерних мереж, а у разі відсутності такого веб-сайту - на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування;
у загальнодоступному місці на інформаційних стендах у під’їздах будівлі.
Оператор забезпечує доведення до відома власників (співвласників) будівлі інформації про намір встановити вузол комерційного обліку шляхом повідомлення на паперовому носії кожного власника (співвласника) будівлі протягом тридцяти днів з дня розміщення повідомлення на офіційному веб-сайті оператора зовнішніх інженерних мереж, а у разі відсутності такого веб-сайту - на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування та у загальнодоступному місці на інформаційних стендах у під’їздах будівлі.
5. Днем отримання повідомлення власниками (співвласниками) будівлі є дата розміщення повідомлення на офіційному веб-сайті оператора зовнішніх інженерних мереж, а у разі відсутності такого веб-сайту - на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування.
У разі відсутності веб-сайту у оператора зовнішніх інженерних мереж та органу місцевого самоврядування днем отримання повідомлення є дата розміщення повідомлення у загальнодоступному місці на інформаційних стендах у під’їздах будівлі.
6. Власники (співвласники) будівлі протягом двох місяців з дня отримання повідомлення мають право повідомити оператору зовнішніх інженерних мереж (за своїм вибором) про:
згоду на встановлення вузла (вузлів) комерційного обліку на запропонованих оператором зовнішніх інженерних мереж умовах;
намір погодити з оператором зовнішніх інженерних мереж відмінні від запропонованих умови встановлення вузла (вузлів) комерційного обліку;
намір самостійно обладнати будівлю вузлом (вузлами) комерційного обліку в установленому законодавством порядку.
7. Спори, які виникають між оператором зовнішніх інженерних мереж та власниками (співвласниками) будівлі щодо наміру встановлення вузла комерційного обліку, вирішуються у судовому порядку.
ПОВІДОМЛЕННЯ про намір встановлення вузла комерційного обліку Завантажити документ (~0.04 МБ)

Інформація щодо встановленого розміру абонентської плати по ВП ХАЕС

2020-03-05

Адміністрація КГ ВП ХАЕС