Інформація для споживачів комунальних послуг м. Нетішин

Доводимо до Вашого відома інформацію про те, що з 01.05.2019 в повному обсязі введено в дію Закон України від 09.11.2017 №2189 «Про житлово-комунальні послуги» (далі - Закон).

Практична реалізація норм та положень цього Закону, зокрема, що регулюють надання та оплату комунальних послуг здійснюватиметься з переходом на нові договірні відносини між виконавцями комунальних послуг і споживачами.

Відповідно до пункту розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону встановлено, що не пізніше як протягом одного року з дня введення в дію Закону (тобто, не пізніше 01.05.2020) співвласники багатоквартирних будинків незалежно від обраної ними форми управління багатоквартирним будинком зобов’язані прийняти рішення про модель організації договірних відносин з виконавцями комунальних послуг (крім послуг з постачання електричної енергії та природного газу) щодо кожного виду комунальної послуги згідно з частиною першою статті 14 цього Закону, а виконавці комунальних   послуг – укласти із такими співвласниками договори про надання відповідних комунальних послуг відповідно до обраної співвласниками моделі організації договірних відносин.

Співвласники багатоквартирного будинку (об’єднання співвласників багатоквартирного будинку) самостійно обирають одну з моделей організації договірних відносин за кожним видом комунальної послуги.

У межах одного багатоквартирного будинку дозволяється обрання різних моделей організації договірних відносин за різними видами комунальних послуг.

За додатковою інформацією звертатись за тел.: 6-26-61, 6-35-44.
Адміністрація КГ ВП ХАЕС