Структура та керівництво

Організаційна структура ВП ХАЕС

Організаційна структура ВП ХАЕС Завантажити документ (~0.25 МБ)

Козюра Андрій Ростиславович
Генеральний директор

Народився 12 серпня 1979 року в смт. Рузаївка Рузаївського району Кокчетавської області, Казахстан.
Закінчив у 2002 році  Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «Електротехнічні системи електроспоживання».
Свій трудовий шлях розпочав на посаді інженера з релейного захисту і автоматики електротехнічної лабораторії електричного цеху відокремленого підрозділу  «Рівненська атомна електростанція».
У період з 2005 року працював заступником начальника з ремонту електричного цеху, з 2013 року - заступником головного інженера з електрообладнання та систем контролю і управління Рівненської АЕС.
З лютого 2020 року очолює колектив Хмельницької атомної електростанції.

Клєпов Олександр Веніамінович
Головний інженер станції

Народився 9 травня 1964 року в м. Целіноград, Казахстан.
У 1987 році закінчив Обнінський інститут атомної енергетики за спеціальністю «Фізико-енергетичні установки».
З квітня 1987 року працює на Хмельницькій АЕС, де пройшов шлях від оператора реакторного обладнання до головного інженера станції.
На посаді головного інженера з серпня 2017 року.

Лановенко Василь Михайлович
Головний інспектор

Народився 26 березня 1971 року в м.Ладижин Тростянецького району Вінницької області. Закінчив у 1993 році Вінницький політехнічний інститут,  здобувши фах інженера-електрика, у 2014  році – Севастопольський національний університет ядерної енергії та промисловості за спеціальністю «Атомна енергетика».
Трудову діяльність розпочав на Хмельницькій АЕС з липня 1993 року на посаді чергового електромонтера електричного цеху. З листопада 1995 року працював інженером-інспектором ВВНІ, провідним інженером-інспектором ВВНІ, а з 2004 року - начальник відділу нагляду за електричним  та електротехнічним  устаткуванням СВНіПБ. З 2010 року - начальник СВНіПБ,  а з жовтня 2019 року на посаді головного інспектора.

Шестак Альвіна Петрівна
Заступник генерального директора з економіки і фінансів

Народилася 2 травня 1955 року в с.Потереба Славутського району Хмельницької області. У 1976 році закінчила Тернопільський фінансово-економічний інститут, де здобула фах економіста -фінансиста.
Трудовий шлях розпочала на Хмельницькій АЕС у серпні 1977 року на посаді техніка-архіваріуса дирекції Хмельницької АЕС. Працювала інженером, старшим інженером-економістом, провідним економістом, заступником начальника планово-економічного відділу з договірної роботи.
З серпня 2000 року - заступник генерального директора з економіки і фінансів.

Годнєв Олександр Валентинович
Заступник генерального директора з якості і управління

Народився 17 серпня 1975 року в с. Клубівка Ізяславського району Хмельницької області. У 1997 році закінчив Одеський державний політехнічний університет за спеціальністю «Енергетика».
Трудову діяльність розпочав на ХАЕС з лютого 1997 року оператором реакторного відділення реакторного цеху. Працював інженером  лабораторії безпеки відділу ядерної безпеки, лабораторії імовірнісного аналізу безпеки відділу аналізу і оцінки безпеки. З 2005 року – начальник лабораторії, з січня 2009 – начальник відділу, а з кінця року – начальник служби аналізу безпеки. На посаді заступника генерального директора з якості і управління з липня 2016 року.

Рахлінський Олег Васильович
Заступник генерального директора з капітального будівництва

Народився 2 травня 1964 року в с. Миньківці Славутського району Хмельницької області. Закінчив у 1986 році Український інститут інженерів водного господарства за спеціальністю інженер-гідротехнік.
На Хмельницькій АЕС з липня 1980 року, де розпочинав із посади інженера 2 категорії управління капітального будівництва.
Посаду заступника генерального директора з капітального будівництва обіймає з лютого 2002 року.

Виноград Вадим Леонідович
Заступник генерального директора із забезпечення виробництва

Народився 14 травня 1962 року в с. Ленківці Шепетівського району Хмельницької області. Здобув освіту за спеціальностями «Інженер-гідротехнік» та «Інженер теплових електричних станцій».
На Хмельницькій АЕС, де розпочинав трудову діяльність інженером відділу комплектації обладнання, працює з жовтня 1987 року.
З липня 2014 року обіймає посаду заступника генерального директора із забезпечення виробництва.

Редзинець Олег Анатолійович
Заступник генерального директора з фізичного захисту і режиму

Народився 15 липня 1969 року в м. Хмельницький. Закінчив у 1993 році Кам’янець-Подільський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Вчитель історії та правознавства», в 1998 році – академію СБУ за фахом «Юрист».
З 1995 по 2015 роки перебував на військовій службі в органах служби безпеки України. На Хмельницькій АЕС з квітня 2015 року обіймає посаду заступника генерального директора з фізичного захисту і режиму.

Шмигельський Богдан Леонідович
Заступник генерального директора з персоналу

Народився 7 жовтня   1982 року в селі Орв’яниця Дубровицького району  Рівненської області. Закінчив  2004 року  Український державний університет водного господарства та природокористування за фахом “Автоматизоване управління технологічними процесами”,  спеціаліст з автоматизованого управління технологічними процесами».
Працював на Рівненській АЕС  на посадах інженера-електроніка цеху ТАВ, начальника та старшого начальника  зміни цеху теплової автоматики та вимірювань.
З лютого 2020 р. виконував обов’язки радника генерального директора ХАЕС. З травня 2020 р. - заступник генерального директора з персоналу Хмельницької АЕС.

Демидюк Віктор Андрійович
Заступник генерального директора з інфраструктури

Народився 1 березня 1958 року в м. Острог Рівненської області. 1980 р. закінчив Львівський політехнічний інститут за спеціальністю «Інженер-конструктор-технолог» і 1993 р. Київський державний економічний університет за спеціальністю «Економіка та управління виробництвом».
З жовтня 1984 р. до серпня 1987 р. працював на Хмельницькій АЕС інженером цеху теплової автоматики і вимірювань. Від грудня 1998 р. працював на посаді начальника відділу соціального розвитку. З травня 2006 р. обіймав посаду заступника генерального директора з кадрів і соціального розвитку.
З травня 2020 р. - заступник генерального директора з інфраструктури.

Лєбєдєва Марія Романівна
Головний бухгалтер

Народилася 10 грудня 1951 року у н.п.Туропин Турійського району Волинської області. У 1992 році отримала освіту за спеціальністю економіка та організація енергетики у Харківському інженерно-педагогічному інституті.
Трудову кар’єру розпочала на посаді калькулятора ВРП УБ Запорізької ГРЕС.
В атомній енергетиці працює з 1978 року, у квітні 1987 року переведена з посади старшого бухгалтера Запорізької АЕС на посаду   заступника головного бухгалтера Хмельницької АЕС, з квітня 1989 очолює колектив бухгалтерії ВП ХАЕС.

Носиков Євгеній В′ячеславович
Заступник головного інженера з експлуатації

Народився 31 липня 1967 року в м. Шахтарськ Донецької області. У 2002 році закінчив Національний технічний університет України «КПІ» за спеціальністю «Атомна енергетика».
Трудову діяльність розпочав із посади чергового слюсаря турбінного цеху на Хмельницькій АЕС з березня 1986 року. Пройшов шлях від машиніста-обхідника допоміжного обладнання до начальника зміни ТЦ. Працював головним фахівцем з експлуатації турбінного устаткування служби головного технолога, заступником начальника турбінного цеху з експлуатації, начальником цеху налагодження і випробування устаткування.
З серпня 2017 року на посаді заступника головного інженера з експлуатації.

Литус Віталій Олександрович
Заступник головного інженера з ядерної та радіаційної безпеки

Народився 11 грудня 1973 року в c. Заріччя Корсунь-Шевченківського району Черкаської області. У 1996 році закінчив Київський державний університет ім. Т. Г. Шевченка за спеціальністю «Ядерна фізика».
Трудову діяльність розпочав на Хмельницькій АЕС з серпня 1996 року на посаді інженера відділу ядерної безпеки. Працював на посадах інженера-радіофізика, провідного інженера, начальника лабораторії відділу ядерної безпеки, начальника відділу ядерної безпеки. З лютого 2018 року на посаді заступника головного інженера з ядерної та радіаційної безпеки.

Хатьомкін Олег Вадимович
Заступник головного інженера з технології і інжинірингу

Народився 1 січня 1963 року в м. Калтан Кемеровської області (Російська Федерація). У 1985 році закінчив Одеський політехнічний інститут за спеціальністю атомні електричні станції і установки.
Трудову діяльність розпочав у 1984 році слюсарем з ремонту обладнання цеху централізованого ремонту Запорізької АЕС. З липня 1985 року на ХАЕС працював оператором, старшим оператором, старшим інженером з ремонту та експлуатації, старшим інженером з управління реактором, начальником зміни реакторного цеху. З березня 1998 року – заступник, а з кінця року начальник виробничо-технічного відділу. З червня 2000 року обіймає посаду заступника генерального директора із забезпечення якості. 2003-2004 роках очолює реакторний цех Хмельницької АЕС. З жовтня 2004 року – заступник головного інженера з нових блоків, а з січня 2005 року – заступник головного інженера з технології і інжинірингу.

Копійко Олександр Миколайович
Заступник головного інженера з електрообладнання та систем контролю та устаткування

Народився 20 квітня 1969 року в с. Кам’яний Брод Лисянського району Черкаської області. У 1989 році закінчив Одеський політехнічний інститут за спеціальністю «Автоматизація теплоенергетичних процесів».
З серпня 1989 року розпочав трудову діяльність на Хмельницькій АЕС черговим слюсарем цеху теплової автоматики і вимірювань. Згодом обіймає посаду інженера, начальника зміни та заступника начальника ЦТАВ з експлуатації. З грудня 2013 року на посаді заступника головного інженера з електрообладнання та систем контролю та устаткування.

Самосєй Геннадій Михайлович
Заступник головного інженера з нових блоків

Народився 25 травня 1971 року в с. Лугинки Лугинського р-н Житомирської області. У 1993 році закінчив Севастопольське вище військово-морське інженерне училище.
Трудову діяльність розпочав на Хмельницькій АЕС з серпня 1993 року оператором реакторного відділення реакторного цеху. Працював старшим оператором реакторного відділення, інженером з ремонту і експлуатації обладнання реакторного відділення, провідним інженером з управління реактором, провідним інженером з експлуатації РЦ. З жовтня 2006 – начальник відділу супроводу нових блоків, а з серпня 2016 – заступник головного інженера з нових блоків.

Данилюк Андрій Васильович
Заступник головного інженера по загальностанційних об’єктах

Народився  4 вересня  1969 року в м. Дністровськ, Молдова. У 1995 році закінчив Одеський державний політехнічний університет за спеціальністю «Теплові електричні станції», 2004 року -  НТТУ «КПІ» за спеціальністю «Атомна енергетика».  Інженер – енергетик.
Трудову діяльність розпочав на ХАЕС з  квітня 1997 року машиністом - обхідником турбінного цеху. Працював провідним інженером з експлуатації устаткування, начальником зміни турбінного цеху. З 2004 року – начальник зміни енергоблоку ХАЕС, з 2015 – провідний  інструктор навчально-тренувального центру, з 2018 - начальник зміни АЕС.
11.02.2021 року переведений на посаду заступника головного інженера з загальностанційних об’єктів.