Підвищення безпеки

Підвищення безпеки

Реалізація заходів підвищення безпеки на ВП «Хмельницька АЕС»

У період з 1987 року по 19.02.2021 повністю реалізовані 978 робіт з модернізації та підвищення безпеки.

На початку 2011 року фактично були завершені роботи за програмами:
• «Програма модернізації енергоблоків АЕС України з реакторами ВВЕР-1000 (В-320)» частини 2 (ХАЕС-2) і 3 (РАЕС-4) (Всього за програмою для ХАЕС-2 - 147 заходів, 67 заходів було виконано в повному обсязі «до пуску» енергоблока та 80 заходів «після пуску»);
• «Концепція підвищення безпеки діючих енергоблоків атомних електростанцій» (Всього за програмою для ХАЕС-1 - 55 заходів, 41 захід було виконано в повному обсязі і 14 заходів перейшли в КЗПБ).
В даний час основною програмою підвищення безпеки є - Комплексна (зведена) програма підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій.

Для реалізації «План-графіку реалізації заходів КЗПБ» у ВП ХАЕС розроблена «Інвестиційна программа ВП ХАЕС за напрямом діяльності «Підвищення безпеки, продовження терміну експлуатації, модернізація» на 2021 рік».

Виконання заходів Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків АЕС

Нині досягнуті наступні показники по реалізації в повному об'ємі заходів, що входять до складу Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій (КзПБ):

•    Загалом по АЕС України обсяг реалізації  КзПБ складає 77,3 %;
•    На ВП "Хмельницька АЕС" виконано 86,2 % від обсягу КзПБ, визначеного для виконання на енергоблоках №1, №2 ВП ХАЕС;
•    На енергоблоці №1 ВП ХАЕС виконано 86,8 % від обсягу КзПБ, визначеного для виконання на енергоблоці з реакторною установкою серії В-320.
•    На енергоблоці №2 ВП ХАЕС виконано 85,7 % від обсягу КзПБ, визначеного для виконання на енергоблоці з реакторною установкою серії В-320.

Реалізація заходів щодо підвищення безпеки, реконструкції та модернізації Завантажити документ (~0.37 МБ)