Новини

Низький уклін Героям Небесної Сотні

2021-02-20

№ 102

Шановні жителі нетішинської громади!

20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні – людей, які заплатили своїм життям за європейське майбутнє України, незалежність і свободу Вітчизни.

Небесна Сотня – це наш біль і гордість, душевний щем вдячності за все, що вони зробили для нас, за те, що перевернули свідомість українців, змусивши їх боротися, відстоюючи людську гідність,  власні права та свободи.

Сотні патріотів, пов’язаних із Нетішином, взяли участь у тих доленосних подіях. Віддав життя в ім’я нашого гідного сьогодення вбитий пострілом снайпера Володимир Васильович Чаплінський. Його подвиг  посмертно удостоєний звання «Герой України».

Кожного з нас змінила Революція Гідності. Навчила бути небайдужими, брати на себе відповідальність і стояти за Україну до останнього подиху. Приклад тому – героїчний захист східних рубежів країни, волонтерський рух, самопожертва в ім’я незалежності.

Будуючи нову державу, ми не маємо забути, за що загинула Небесна Сотня. Для нас є святим обов’язком вшанувати пам’ять Героїв, які в найкритичніший момент не відступили  і пожертвували  собою заради кращого життя народу.

Низький уклін і шана героям, що боролися і віддали своє життя за Україну!

Слава Українському народові! Вічна слава Героям!

Генеральний директор ВП ХАЕС   Андрій Козюра