Новини

На Хмельницькій АЕС аналізували результати діяльності у 2020 році

2021-02-18

№ 97

На Хмельницькій АЕС під головуванням генерального директора Андрія Козюри відбулась балансова комісія за підсумками роботи 2020 року. Під час проведення засідання внутрішньої балансової комісії здійснили аналіз результатів виробничо-господарської діяльності за 2020 рік, зокрема, заслухали і обговорили  звіти керівників вищої ланки за участі представників підрозділів атомної станції.

Як зауважив генеральний директор ХАЕС Андрій Козюра, розпочинаючи роботу  балансової комісії, протягом 2020 року Хмельницькою АЕС вироблено понад 11 мільярдів кВт*год електроенергії. Планове завдання з виробництва електроенергії за 2020 рік виконано на 102,1%. 2020 рік був непростим, як для працівників Хмельницької АЕС, так і для всієї України. COVID -19 вніс корективи в звичний ритм роботи, але не вплинув на безпечну та надійну роботу ядерного підприємства. Колектив ХАЕС  працював злагоджено та сумлінно.
 Серед значимих подій минулого року – підключення до енергомережі першого енергоблока Хмельницької АЕС після складного довготривалого відновлення турбогенератора в рамках  продовження терміну експлуатації, що  стало для колективу Хмельницької АЕС справжньою перевіркою на міцність. За період планово-попереджувального ремонту (ППР) виконано значну кількість  заходів з модернізації, реконструкції, замінено обладнання, яке відпрацювало проектний ресурс, на сучасне, що відповідає усім вимогам безпечної експлуатації енергоблока.
Під час проведення внутрішньої балансової комісії основна увага приділялась не досягненням, а аналізу і вирішенню важливих виробничих питань.
Ефективність управління оцінювалася на основі виробничих показників, досягнення цілей, фінансово-господарської діяльності з урахуванням дотримання правил та вимог експлуатаційної безпеки, охорони праці, трудової та виконавської дисципліни.
У рамках проведення роботи балансових комісій значна увага приділялася і проблемним питанням, детальний аналіз і вирішення яких сприятиме вдосконаленню виробничих процесів.
Балансова комісія рекомендувала посилити контроль з боку керівників структурних підрозділів за виконанням доручених персоналу завдань. Звернено увагу на подальше впровадження електронного документообігу. На часі впровадження і сучасних електронних систем в бухгалтерський облік.
Серед питань, які потребують вирішення і покращення - забезпечення сучасною комп’ютерною технікою, умови праці персоналу, формування дієвого кадрового резерву, завершення модернізації повно- масштабного тренажера НТЦ, покращення житлових умов працівників, оптимізація внутрішніх процесів управління.
За результатами проведення балансової комісії будуть розроблені відповідні коригуючі заходи.
Як підсумував генеральний директор ВП ХАЕС Андрій Козюра, 2020  року колектив Хмельницької АЕС виконав усі поставлені перед ним завдання, а проведення внутрішньої балансової комісії допомагає персоналу та керівному складу знаходити оптимальні шляхи вирішення існуючих проблем та недоліків, бачити завдання на перспективу, підвищувати ефективність виробництва, приймати важливі управлінські рішення.

Інформаційний центр ХАЕС