Новини

Українське ядерне товариство запрошує до участі

2021-02-10

№ 78

27-29 квітня 2021 року у місті Славутич відбудеться VІ Міжнародна конференція «Проблеми зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища» INUDECO 2021, яка має на меті розгляд проблем та перспектив, підвищення рівня ефективності науково-практичних досліджень, налагодження співпраці та обміну досвідом щодо зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та поводження з радіоактивно відходами та відпрацьованим ядерним паливом.

Оргкомітет INUDECO 2021 оголошує наступні теми відкритих дискусій:
  • Чорнобильська АЕС та Об’єкт «Укриття»;
  • Атомна енергетика та нова генерація;
  • Від катастрофи до нового життя.
У рамках конференції 27-29 квітня 2021 року за традицією пройде 4-й хакатон «Місто нових ідей».
У зв'язку із ситуацією, що складається через епідемію Covid-19 INUDECO 2021 буде проходити в форматі офлайн та онлайн спілкування.
Тези доповідей надсилаються учасниками Конференції на електронну адресу оргкомітету inudeco2018@gmail.com до 15 березня 2021 року.
Більш детальну інформацію про конференцію можна знайти на сайті https://inudeco.pro/

Реєстрація на конференцію буде доступна до 10 квітня 2021 року за посиланням:
https://forms.gle/mgYRorCPprBdmqF5A

Українське ядерне товариство виступає інформаційним партнером заходу і пропонує членам ВП ГО «УкрЯТ» долучитись до участі у Конференції.
Після реєстрації в оргкомітеті, просимо членів ВП ГО УкрЯТ у м. Нетішин до 1 квітня 2021 року повідомити про свою участь електронним листом на адресу taratorkina.yulia@khnpp.atom.gov.ua для сплати організаційного внеску за участь. Під час реєстрації на конференцію у полі «Ваші побажання (прохання) до оргкомітету Конференції» вказувати  «Член УкрЯТ».

Телефон для довідок: 6-37-61
Інформаційний центр ХАЕС