Новини

Захищеність персоналу – гарантія успішної праці та стабільної роботи підприємства

2021-01-12

№ 14

На Хмельницькій АЕС роботі з персоналом, забезпеченню  його матеріальної та соціальної захищеності приділяється значна увага.

У рамках приведення всіх організаційних структур атомних станцій до типової, у 2020 році на ХАЕС було створено відділ по роботі з персоналом. Однією із форм роботи новоствореного підрозділу стала організація зворотного зв’язку з персоналом. Протягом збіглого року було опрацьовано 72 пропозиції від атомників, надано відповідні роз’яснення. Низку таких пропозицій впроваджено і безпосередньо на виробництві.
Значну увагу було приділено підбору нових працівників на ХАЕС, зокрема, створено комісію з прийому персоналу, за результатами засідань якої до колективу атомників додалося 129 осіб. Впроваджено психофізіологічне обстеження і для кандидатів на керівні посади. За словами заступника генерального директора з персоналу Богдана Шмигельського, така відбіркова процедура дозволяє визначити лідерські навики та потенціал майбутніх керівників. У 2020 році 19 кандидатів пройшли таке обстеження.
Покращення житлових умов персоналу атомної станції також не залишилося поза увагою керівництва ХАЕС. У 2020 році було виділено безвідсоткові позики для 21 сім’ї атомників на покращення житлових умов в сумі 8,5 млн. грн. Соціальне житло, а це п’ять однокімнатних квартир, отримали працівники ХАЕС безкоштовно.
2020 рік вирізнявся від попередніх загальносвітовою пандемією Covid-19, яка не оминула і колектив ХАЕС. Заходи, які протягом 2020 року були впроваджені на енергопідприємстві дозволили мінімалізувати поширення коронавірусу серед працівників. Створено відповідний штаб для вирішення поточних питань, який і надалі продовжує свою роботу.
«Наразі тестується система тепловізорного контролю на прохідній, де буде стояти кілька датчиків, камер, що визначатимуть підвищену температуру. Я надіюсь, що заходи, які впроваджено на ХАЕС щодо оперативного відслідковування хворих, допоможуть зберегти здоров’я і життя працівників, а впровадження нових форм роботи з персоналом стане стимулом для нових звершень у 2021 році», - зазначив Богдан Шмигельський, - адже захищеність персоналу – гарантія успішної праці та стабільної роботи енергопідприємства».
Інформаційний центр ХАЕС