Представники Хмельницької АЕС – призери Міжрегіонального конкурсу дитячої творчості

2020-10-20

№ 607

Троє учасників від Хмельницької АЕС стали призерами другого етапу конкурсу дитячо-юнацької творчості «Енергія, що живить мрії!», який організований Дирекцією та первинною профспілковою організацією НАЕК «Енергоатом». Конкурсне журі визначало переможців конкурсу в трьох номінаціях: образотворче мистецтво (живопис, малюнок, графіка), декоративно-прикладне мистецтво та ЕкоАрт, короткометражне відео (фільм, ролик, сюжет).

У номінації «Образотворче мистецтво» нетішинка Анна Гайдук із роботою «Янгол-охоронець» посіла друге місце у старшій віковій категорії. Саме робота цієї учасниці удостоєна гран-прі за підсумками першого етапу конкурсу. Призерка працює в різних жанрах, і її минулорічна анімаційна робота стала візитівкою сторінки Хмельницької АЕС у мережі  Facebook.

Третє місце у цій віковій категорії посіла також учасниця з міста-супутника ХАЕС Дар’я Березька, яка представила роботу «Моє улюблене енергетичне місто».
Зацікавила журі й робота молодшої учасниці від Хмельницької АЕС Кіри Колокольчевої «Атомний годинник», виконана технікою розпису батик, яка посіла третє місце у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво».

Незважаючи на карантинні заходи, конкурс дитячо-юнацької творчості пройшов успішно, переможців визначено. Призи будуть надіслані у відокремлені підрозділи Компанії, що організовували перший етап конкурсу.
Інформаційний центр ХАЕС