17 жовтня - день створення Енергоатома

2020-10-17

№ 600

17 жовтня 1996 року Постановою Кабінету міністрів України № 1268 створене державне підприємство «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом».

Від моменту створення Енергоатома і донині підприємство відіграє для вітчизняної економіки та енергетики особливу роль, адже  стабільно генерує більше половини всієї електроенергії в Україні. Колективи усіх підрозділів, які входять до складу Енергоатома, завдяки професіоналізму та згуртованості щоденно забезпечують стабільний і, найголовніше, безпечний процес виробництва електроенергії.

Енергоатом демонструє не лише надійність та ефективність роботи, а й послідовне освоєння нових напрямків роботи та розширення горизонтів нових партнерських відносин. Довіра міжнародних партнерів вкотре підтверджує, що сьогодні Енергоатом – це компанія зі світовим ім’ям, яка готова до взаємовигідної співпраці.

Вітаємо багатотисячний колектив атомників з 24-річчям з часу створення.

Бажаємо всім працівникам компанії «Енергоатом» нових досягнень і перемог, подолання кризових явищ, подальшого розвитку, стабільності, упевненості, що й надалі наша праця буде служити зміцненню української енергетики і процвітанню держави.

Міцного здоров'я, добра та щастя багатотисячному колективу українських атомників!

Інформаційний центр ХАЕС