Зі Святом, Нетішине!

2020-09-18

№ 542

ШАНОВНI НЕТIШИНЦI, ДОРОГI КОЛЕГИ!

1980 року Нетішин отримав статус селища міського типу, у серпні 1984 його віднесли до категорії міст районного значення, а у жовтні 1993-го Верховна Рада України засвідчила в якості міста обласного підпорядкування.

Стрімке зростання Нетішина, як населе­ного пункту на карті України пов’язане насамперед із будівництвом Хмельницької АЕС, адже це підприємство є містоутворюючим.

Нині у складі об’єднаної територіальної громади Нетішин відіграє роль економічного та культурного осередку для 38 тисяч громадян, є флагманом у виробництві електроенергії для великого регіону, найперспективнішим місцем в Україні для розвитку атомної енергетики.

Це місто звеличують трударі, імена яких відомі далеко за межами області і країни. Двадцять чотири заслужених енергетика України, п’ять заслужених будівельників, три заслужених працівники освіти та два заслужених працівники культури, заслужений художник і метролог, науковці у різних сферах діяльності, дев’ять заслужених тренерів і 12 заслужених майстрів спорту, серед яких Олімпійські чемпіони, призери світових та європейських першостей, поети, прозаїки, краєзнавці – лише вершина айсберга, що характеризує Нетішин, як місто комфорту і багатогранної діяльності його жителів.

Відзначаючи День міста, хочеться побажати усім причетним до його процвітання подальших звершень, здоров’я, родинного затишку і добра. Будьте успішними!

Андрій Козюра, генеральний директор Хмельницької АЕС
Михайло Гук, голова ППО ХАЕС