На Хмельницькій АЕС гасили умовну пожежу

2020-09-03

№ 510

3 вересня на Хмельницькій АЕС відбулися тактико-спеціальні навчання з гасіння умовної пожежі.

За умовним сценарієм навчань, через порушення правил пожежної безпеки при проведенні покрівельних робіт, виникло загорання покрівлі машзалу другого енергоблока ХАЕС.

Вогнеборці отримали інформацію від начальника зміни турбінного цеху ХАЕС, який повідомив про виникнення пожежі на покрівлі машзалу другого енергоблока площею 200 м2.

Для ліквідації умовної пожежі залучалася спеціальна техніка та особовий склад 3 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій (3 ДПРЗ ГУ ДСНС) України у Хмельницькій області та персонал ХАЕС.

Оперативно-рятувальні служби цивільного захисту та персонал атомної станції відпрацьовували прийоми та способи роботи зі спецтехнікою і аварійно-рятувальним обладнанням, а також взаємодію об’єктового штабу, штабу пожежогасіння та інших служб, що брали участь у навчанні.

За словами т. в. о. начальника 3 ДПРЗ ГУ ДСНС, полковника служби цивільного захисту Ігоря Руя, такі навчання необхідні, бо лише за допомогою таких спеціальних навчань можливо виявити недоліки, щоб мінімізувати і врахувати їх під час щоденної діяльності, і бути готовим для виконання дій за призначенням під час охорони від пожеж та інших надзвичайних ситуацій об’єктів Хмельницької АЕС.
Інформаційний центр ХАЕС