З Днем Конституції України!

2020-06-26

№ 323

Шановні колеги, співвітчизники!

Від усього колективу ДП «НАЕК «Енергоатом» та від себе особисто щиро вітаю з Днем Конституції України!

Ухвалення Конституції поклало відлік в новітній історії нашої держави, закріпивши правові основи її незалежності, суверенітету і територіальної цілісності. Це сприяло підвищенню міжнародного авторитету нашої країни на світовій арені. Але конституційні норми, якими б передовими та демократичними вони не були, самі по собі не змінять життя на краще. Щоб доленосні зміни настали, потрібні час, віра та напружена праця.
І ми, атомники, це чудово знаємо. Саме завдяки нашій щоденній праці мільйони українців безперебійно отримують світло в оселях та «життєдайну» електрику, без якої сучасний світ неможливий. А від наших відданості справі, професіоналізму та сумлінності залежить енергетична безпека держави, в яку атомники роблять свій вагомий внесок.

Україна починається з кожного з нас. І тільки разом ми збудуємо насправді гуманне й демократичне суспільство, в якому пануватимуть порядок і закон, чесність і справедливість, будуть створені умови для всебічного розвитку людини та добробуту всіх громадян.

Від щирого серця бажаю міцного здоров'я й оптимізму, творчого натхнення та нових звершень, успішної праці та гідної винагороди за неї. І нехай майбутнє буде світлим для всіх нас і для нашої країни!

Зі святом вас, друзі!

         З повагою,

Тимчасово виконуючий обов’язки
президента ДП «НАЕК «Енергоатом»                            Петро КОТІН 

Шановні працівники ХАЕС, дорогі нетішинці!

Життя за законом – важлива складова державності. Люди здавна беруть за правило певне коло принципів, що упорядковують ту чи іншу діяльність. Формування узагальнюючих правил забезпечує Основний закон – Конституція України. Державний устрій, принципи організації і діяльності державних органів, основи суспільного ладу, права та обов'язки громадян закріплені у цьому визначальному документі.

Працівники нашого підприємства користуються великим спектром гарантій, передбачених Основним Законом. Серед них право на працю, відпочинок, змістовне дозвілля…

На збіглому тижні колектив ХАЕС яскраво реалізував право на працю виробітком 200 мільярдів кіловат*годин електроенергії на першому мільйоннику станції. Експлуатаційники засвідчили  свою причетність до справ держави солідним економічним внеском.

На основі головного закону держави компанія створила Колективний договір, що регламентує діяльність колективів атомних станцій. В цьому документі зафіксовані наші надбання, як державного підприємства. Є підстави говорити, що наш Колективний договір в числі найкращих в Україні, бо фіксує і реалізовує багато пільг для працівників галузі.

Бажаємо всім і кожному здоров’я і здобутків, що підноситимуть славу нашого підприємства і держави!

Андрій Козюра, генеральний директор ХАЕС
Михайло Гук, голова ППО ХАЕС