Новини

Хмельницьку АЕС відвідала народний депутат України Олена Копанчук

2020-06-11

№ 280

11 червня з робочим візитом на Хмельницькій АЕС перебувала народний депутат України Олена Копанчук. Метою візиту нардепа стала кризова ситуація в атомній енергетиці держави.

У рамках візиту народна депутатка від Хмельниччини, яка пройшла у Верховну Раду по 189 виборчому округу, побувала на проммайданчику, відвідала машинне відділення першого енергоблока, зустрілася з керівництвом  ХАЕС.

Під час зустрічі з генеральним директором ВП ХАЕС Андрієм Козюрою, народний депутат обговорила питання виробничої діяльності підприємства, існуючих диспетчерських обмежень потужності енергоблоків, функціонування ринку електроенергетики.

Олена Копанчук увійшла до складу нещодавно створеного у парламенті міжфракційного депутатського об’єднання «За розвиток атомної енергетики», головна мета діяльності якого захистити атомну енергетику України.

«Ми весь час тримаємо на контролі питання роботи АЕС. Добре усвідомлюємо, які наслідки можуть бути від обмеження потужності АЕС, адже жителі міста напряму залежать від роботи атомної станції. Крім того, така неефективна робота в умовах диспетчерських обмежень призводить до збільшення собівартості кіловат - години», - зазначила Олена Копанчук.

Під час зустрічі з журналістами корпоративних ЗМІ, народний депутат, зокрема зауважила, що отримала від керівництва АЕС інформацію про стан справ з перших вуст, напрацьовано спільне бачення  шляхів виходу з кризи в атомній енергетиці та подальшого розвитку ядерної галузі.

Робоча поїздка сприяла виробленню попередніх  рішень, які дозволять АЕС працювати на повну потужність, генерувати найдешевшу і екологічно чисту електроенергію, забезпечать нездорожчання електроенергії для населення.

Насамкінець, нардеп поділилася враженнями від відвідин найпотужнішого стратегічного енергетичного підприємства Хмельниччини, висловила задоволення позицією керівництва, оцінкою ситуації, баченням подальшого розвитку ХАЕС та галузі в цілому.

Інформаційний центр ВП ХАЕС