Здобутки та плани молодіжної організації Хмельницької АЕС

2020-01-16

№ 16

Підсумовуючи результати 2019 року, лідер організації молоді Хмельницької АЕС Леонід Волков зауважив, що він був продуктивним та вдалим. Зокрема, активну участь молоді працівники ХАЕС взяли у традиційних конкурсах наукових доповідей та професійної майстерності, а також спільними зусиллями із молодіжними громадськими організаціями міста-супутника організували та провели низку культурно-спортивних заходів.

Серед одинадцяти робіт виробничого та соціально-профспілкового спрямування, які були представлені на конкурс наукових доповідей, трійка переможців взяла участь у галузевому конкурсі Енергоатома, де друге місце посіла інструктор навчально-тренувального центру Анна Кучмій із роботою «Використання відеоінструкції, як частини системи дистанційного навчання».

За словами голови Організації молоді первинної профспілкової організації Хмельницької АЕС Леоніда Волкова, наукові роботи молодіжних активістів з соціально-профспілкового напрямку стали основою для розробки доповнень та змін до колективного договору на 2020-2021 роки. Вже підготовлено низку змін, частина питань опрацьовується.

Достойні результати продемонстрували молоді фахівці ВП ХАЕС на XV галузевому конкурсі професійної майстерності, який проходив на Запорізькій АЕС. Зокрема, найкращими у своїх професіях стали інструктор НТЦ Ігор Ткач та дозиметрист цеху радіаційної безпеки Хмельницької АЕС Олександр Тувшинтур. Другі місця в конкурсі професійної майстерності Енергоатома посіли електромонтер з обслуговування електроустаткування електростанцій електричного цеху Віктор Андрійчук та машиніст-обхідник турбінного устаткування турбінного цеху ХАЕС Вадим Паламарчук. До трійки найкращих увійшли також електрозварювальник ручного зварювання енергоремонтного підрозділу Дмитро Хатрус та оператор спецводоочищення хімічного цеху Роман Шминдрук.

На щорічному молодіжному форумі, який проходив у м. Києві, обговорювалися проблемні питання розвитку молоді, професійного зростання, соціально-економічні аспекти молодіжної політики. Серед найважливіших питань, які хвилюють молодіжну спільноту, – надання безвідсоткової позики на житло, мотиваційні програми та заохочення молодих фахівців на виробництві. Форум проходив за участі керівництва енергокомпанії, голів профспілкових комітетів, а також представників міжнародних профспілкових організацій, які ділилися своїм досвідом.

«У планах на 2020 рік – не зупинятися на досягнутому, активно розвиватися та долучатися до соціальних проектів різного рівня», - підсумував молодіжний лідер.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2020-01-16

№ 15

Сьогодні, 16 січня 2020 року енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1011 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,33 млн. кВт * год електроенергії, а з початку місяця - 364,81 млн. кВт * год електроенергії.

На першому енергоблоці Хмельницької АЕС триває чотириста вісімнадцята доба ремонтних робіт.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Інформаційний центр ВП ХАЕС