Т.в.о. президента Енергоатома Павло Павлишин провів робочі наради на Хмельницькій АЕС

2020-01-08

№ 5

На Хмельницькій АЕС під головуванням т.в.о. президента НАЕК «Енергоатом» Павла Павлишина відбулись робочі наради з питань відновлення працездатності турбогенератора енергоблока №1, модернізації полярних кранів енергоблоків, реалізації проекту комплексу переробки РАВ та складських запасів ВП ХАЕС. У нарадах, які відбулись 8 січня 2020 року, взяли участь керівники профільних дирекцій Енергоатома, відокремлених підрозділів «Атомпроектінжиніринг», «Атомремонтсервіс», «Складське господарство», провідні спеціалісти ХАЕС.

Т.в.о. президента НАЕК «Енергоатом» Павло Павлишин здійснив обхід енергоблока №1, ознайомився зі станом ремонтних робіт турбогенератора. Сьогодні на енергоблоці №1 триває 410 доба ремонту. Наразі ведуться роботи з перевірки власних частот коливань елементів обмотки статора з протоком дистиляту через обмотку статора, встановлення ізоляційних коробок нульових і фазних виводів, триває підготовка до високовольтних випробувань обмотки статора.

Під час наради були детально проаналізовані питання виконання графіків ремонту, проведення відповідних випробовувань, налагоджувальних робіт на енергоблоці №1 ХАЕС. Згідно з графіком заведення ротора в розточку статора заплановано на 10 січня цього року, включення енергоблока № 1 в мережу заплановано 27 січня 2020 року.

Керівник Компанії, зокрема зазначив, що відновлення роботи турбогенератора на сьогодні - найважливіше завдання і виконати  його необхідно у заплановані строки з дотриманням всіх вимог безпеки.

Конструктивний діалог відбувся також з питань модернізації полярних кранів енергоблоків, реалізації проекту комплексу переробки РАВ та складських запасів ВП ХАЕС, де  т.в.о. президента НАЕК «Енергоатом» Павло Павлишин поставив конкретні завдання та призначив відповідні терміни  виконання.

За словами керівника Енергоатома, по Компанії в умовах складного фінансового стану значно виросли запаси на складах. Тому одним із важливих питань проведення робочої наради  було ознайомлення із структурою запасів на складах ВП ХАЕС і вивчення можливості вивільнення коштів з урахуванням пріоритетів виробництва.

«У нас є багато питань, які ми можемо оптимізувати, не зважаючи на низький тариф. Протягом 2020 року важливо стабілізувати фінансово-економічний стан енергокомпанії, щоб надалі ще більше розвиватися», - підсумував результати візиту т.в.о. президента НАЕК «Енергоатом» Павло Павлишин.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2020-01-08

№ 4

Сьогодні, 8 січня 2020 року енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1010 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,33 млн. кВт * год електроенергії, а з початку місяця - 170,18 млн. кВт * год електроенергії.

На першому енергоблоці Хмельницької АЕС триває чотириста десята доба ремонтних робіт.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Інформаційний центр ВП ХАЕС