Енергетики ХАЕС зустрічають професійне свято

2019-12-20

№ 474

2019 енергетичний рік, як і календарний, на завершенні. Хмельницька АЕС  зустрічає професійне свято із високими здобутками в числі яких найвагоміший – продовження строку експлуатації 1 енергоблока. Ліцензію ЕО №000220 від 5 жовтня 2004 року на право здійснення діяльності на етапі життєвого циклу «експлуатація ядерної установки енергоблока №1 ВП «Хмельницька АЕС» продовжено до  наступної періодичної переоцінки безпеки енергоблока №1 – 13 грудня 2028 року. Це велика подія у житті станції. 

Цього року у липні другий енергоблок видав 100-мільярдну кіловат*годину, а два блоки продукували 12 вересня триста мільярдів кіловат*годин електроенергії за час експлуатації станції.

Колектив спроможний на високі діяння і має плани на майбутнє. Проведено слухання з громадськістю зони спостереження щодо будівництва 3 та 4 енергоблоків ХАЕС. Здійснено багато кроків на шляху реалізації проекту спорудження комплексу з переробки радіоактивних відходів. Ми постійно дбаємо про впровадження заходів із виконання Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків, про покращення умов праці, добробут наших працівників.

Бажаємо фахового зростання і багато земних благ, здоров’я, родинного благополуччя, добра і миру всім і кожному.

Микола Панащенко, генеральний директор ВП ХАЕС
Михайло Гук, голова ППО Хмельницької АЕС
Інформаційний центр ВП ХАЕС