Питаннями технічної співпраці та інвестиційними проектами цікавилися представники китайських компаній на Хмельницькій АЕС

2019-12-20

№ 473

19 грудня цього року з черговим візитом Хмельницьку АЕС відвідали представники китайських компаній CNNP, JNPC найбільшої ядерної державної корпорації Китаю CNNC.

У рамках візиту відбулася технічна нарада з провідними фахівцями Хмельницької АЕС з питань модернізації генераторів енергоблоків ВВЕР-1000 та реалізації проекту щодо спорудження Х-3, Х-4.

З технічними характеристиками генераторів, які функціонують на АЕС України та на ВП ХАЕС зокрема, ознайомив китайських колег заступник головного інженера з електрообладнання, систем контролю та управління ВП ХАЕС Олександр Копійко. Він також розповів про стан справ щодо модернізаційно-відновлювальних робіт турбогенератора на першому енергоблоці.

Інформацію щодо питання добудови третього та четвертого енергоблоків надав представникам китайських компаній заступник генерального директора з капітального будівництва ВП ХАЕС Олег Рахлінський, який розповів про основні етапи підготовчих робіт.

У рамках програми перебування іноземні фахівці також оглянули машинну залу енергоблока №1 та побували на будівельному майданчику Х-3, Х-4.
Інформаційний центр ВП ХАЕС