Для персоналу Хмельницької АЕС презентували медичне страхування

2019-12-19

№ 470

17 грудня на Хмельницькій АЕС відбулася зустріч працівників атомної електростанції з представниками європейської страхової групи «Уніка». Компанія активно займається страхуванням атомників, планують налагодити подібну співпрацю з Хмельницькою атомною електростанцією. Це так званий пілотний проект із добровільного медичного страхування, який пропонує атомникам укласти відповідні договори на 2020 рік.

Соціальний захист працівників НАЕК «Енергоатом» завжди актуальний та постійно перебуває в полі зору адміністрації відокремлених підрозділів компанії та профспілкових комітетів. Це передбачено і основним документом енергокомпанії – Колективним договором, в який періодично вносяться зміни та пропозиції. Саме за ініціативи профспілкового комітету ППО ДП «НАЕК «Енергоатом» працівникам галузі запропоновано добровільне медичне страхування. Кошти на покриття річного страхового внеску усім бажаючим у вигляді матеріальної допомоги має виділити енергокомпанія, яка це затвердила у спільному рішенні ще наприкінці листопада цього року.

Під час зустрічі із колективом ХАЕС страховики презентували свою компанію «Уніка», яка виступає лідером ринку медичного страхування в Австрії і активно займається саме корпоративною співпрацею в цій сфері. Гості розповіли нетішинцям про свої страхові пакети, які мають певні особливості та покриття. Слід зауважити, що усі вони включають амбулаторно-клінічну, невідкладну допомогу, стаціонарне лікування та стоматологію, а також мають бонусні та додаткові опції, що направлені на первинне чи часткове лікування таких хвороб як цукровий діабет, онкологія, туберкульоз. Детально з усією інформацією про види програм страхування та перелік послуг працівники ХАЕС можуть ознайомитися на станційних електронних ресурсах. Також попередньо профспілковий комітет Хмельницької АЕС провів опитування серед працівників атомної електростанції щодо надавачів медичних послуг, якими хотіли би користуватися майбутні застраховані. Переважно це клініки, лабораторії та медичні установи Рівного. Усі пропозиції хмельницьких атомників передані страховій компанії. Що стосується місцевої медико-санітарної частини, то з нею ведуться перемовини на рівні представників «Уніки» та керівництва комунального закладу. Серед нетішинських установ, які співпрацюють із зазначеною страховою групою, є «Міламед» та аптека «Бажаємо здоров’я».

Наразі бажаючі заключити договори на добровільне медичне страхування із компанією «Уніка» можуть звернутися у відділ соціального розвитку ХАЕС до 31 січня 2020 року, де проводитиметься централізоване оформлення документів. При бажанні працівника обрати страхову програму, відмінну від запропонованого стандартного страхового пакету, буде організовано зустріч з уповноваженими представниками страхової компанії для обговорення та підписання індивідуальних умов договору. Варто зазначити, що перевищення розміру річного страхового внеску над визначеною сумою матеріальної допомоги, яку надасть енергопідприємство, а також податки та збори має оплатити сам застрахований працівник.
Інформаційний центр ВП ХАЕС