Юний спортсмен з міста-супутника Хмельницької АЕС - призер Відкритого Кубку з плавання

2019-12-17

№ 466

Юні спортсмени Нетішинської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи (КДЮСШ), яка знаходиться у підпорядкуванні первинної профспілкової організації ХАЕС, представили своє місто на Відкритому Кубку Рівненської області з плавання "РЕД ШАРК".

Змагання з плавання проходили 14-15 грудня у місті Рівному.Змагалися юнаки та дівчата 2009 та 2010 років народження. Біля 200 учасників з Рівненської, Волинської, Тернопільської та Хмельницької областей взяли участь у Відкритому кубку з плавання. Вихованець Нетішинської КДЮСШ Тимур Житовоз став найкращим на дистанції 50 м вільним стилем та на стометрівці комплексним плаванням показав другий результат.

За словами тренера юного плавця Анатолія Олійника, спортсмен демонструє стабільно високі результати, подає великі спортивні надії та є прикладом для наслідування.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2019-12-17

№ 465

Сьогодні, 17 грудня енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1009 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,31 млн. кВт*год електроенергії, а з початку місяця - 389,03 млн. кВт*год електроенергії.

На першому енергоблоці Хмельницької АЕС триває триста вісімдесят восьма доба ремонтних робіт.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Інформаційний центр ВП ХАЕС