Через творчість персоналу - до підвищення культури безпеки

2019-12-11

№ 455

Культура безпеки відіграє важливу роль в забезпеченнідотримання високих стандартів безпеки як організаціями, так і окремими особами.Тому у центрі уваги керівництва Хмельницької АЕС знаходяться, в першу чергу,людські ресурси, стиль та методи управління, соціально-психологічний клімат увиробничих колективах. До процесу формування культури безпеки залучено весьперсонал, починаючи з вищого адміністративного рівня. На станціях працюютьпостійно діючі комітети з культури безпеки. Це колегіальні органи, щокоординують діяльність підрозділів атомної станції у частині підтримки тапідвищення культури безпеки персоналу.

Особлива увага приділяється формуванню особистоївідповідальності та прихильності культурі безпеки всіх, чия діяльність впливаєна безпеку АЕС. Політика станції спрямована на те, щоб персонал критичноставився до своїх дій і не мирився з недбалістю в питаннях безпеки. Саме такою була тематика конкурсуплакатів з культури безпеки, що завершився на Хмельницькій АЕС.

Західпроведено в рамках Програми конкретних дій, спрямованих на становлення ірозвиток культури безпеки у ВП ХАЕС. Основною метою заходу є сприяння розуміннюперсоналом впливу своєї діяльності на безпеку та наслідків, до яких можепризвести недотримання вимог та технологічних регламентів з безпечноїексплуатації.

Наконкурс були представлені роботи за різною тематикою. Виставка плакатів і досірозміщена в фойє адмінкорпусу ХАЕС. На плакатах відтворено різні аспекти зісфери безпечної експлуатації обладнання електростанції. Усі роботи об’єднуєпрагнення покращення рівня культури безпеки, бо саме ця тема ніколи не втрачаєактуальності.

Рішенням журі, перше місце присудженохудожнику електроцеху Олені Балагуріній. Другі місця посіли слюсаргідротехнічного цеху Михайло Несвіт, інженер служби фізичного захисту ЮрійНовак, художник транспортного цеху Олена Канигіна. Почесні треті місцядістались художнику енергоремонтного підрозділу Галині Гончарук, оператору дільниціоперативного друку Аліні Року, художнику ремонтно-будівельного управлінняНаталії Летнянчин, інженеру навчально-тренувального центру Олександру Бянову.Хороших відгуків від конкурсної комісії також заслужили роботимашиніста-обхідника турбінного цеху Олексія Ярмолюка та інструкторанавчально-тренувального центру Ігоря Ткача. Згідно із наказом по ХАЕСвідзначеним учасникам конкурсу передбачені грошові винагороди.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2019-12-11

№ 454

Сьогодні, 11 грудня енергоблок №2Хмельницької АЕС працює на потужності1008 МВт. За минулу добуенергоблоком вироблено 24,3 млн. кВт. .год електроенергії, а з початку місяця - 243,09 млн. кВт. . год електроенергії.

 На першому енергоблоціХмельницької АЕС триває триста вісімдесятдруга доба ремонтних робіт.

 Радіаційний станна промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін,знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і неперевищує природних фонових значень.

Довідково

Відокремлений підрозділ«Хмельницька атомна електростанція» Національної атомної енергогенеруючоїкомпанії «Енергоатом» - найпотужніше підприємство Хмельниччини.

Детальніше: www.xaec.org.ua ,  www.facebook.com/khnpp.

Інформаційний центр ВП ХАЕС