На Хмельницькій АЕС з робочим візитом перебував президент Енергоатома Юрій Недашковський

2019-10-08

№ 364

8 жовтня цього року на Хмельницькій АЕС з робочим візитом перебував президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський. У рамках візиту керівник Компанії здійснив обхід першого енергоблока ХАЕС та провів нараду з питань відновлення працездатності турбогенератора блока №1 Хмельницької АЕС.

Нагадаємо, що після проведення ремонтно-модернізаційних робіт у рамках продовження терміну експлуатації першого енергоблока, під час пускових випробувань відбулось пошкодження турбогенератора. Наразі тривають ремонтні роботи.

Під час наради генеральний директор ВП ХАЕС Микола Панащенко доповів про хід виконання робіт з ремонту статора генератора, наявності оснащення, людських ресурсів та фінансування.

Про роботи з ремонту ротора генератора поінформував керівника Енергоатома начальник електричного цеху ВП ХАЕС В’ячеслав Семенов, який доповів про виконання графіка робіт, наявність товаро-матеріальних цінностей та оснастки, доставку ротора із Рівненської АЕС.

На нараді обговорювались також питання щодо виконання робіт із заміни та монтажу статора генератора, режиму роботи енергоблоків під час проведення ремонту.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2019-10-08

№ 363

Сьогодні, 8 жовтня на першому енергоблоці Хмельницької АЕС триває триста вісімнадцята доба ремонтних робіт.

На 2-му енергоблоці ХАЕС триває дванадцята доба планово-попереджувального ремонту.
27 вересня о 00 год. 13 хв. енергоблок №2 Хмельницької АЕС відключено від енергомережі для проведення середнього планово-попереджувального ремонту тривалістю 52 доби.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Інформаційний центр ВП ХАЕС