Конкурс профмайстерності пройшов серед інструкторів навчально-тренувального центру Хмельницької АЕС

2019-09-04

№ 323

Понад десять років у навчально-тренувальному центрі (НТЦ) Хмельницької АЕС проходить конкурс професійної майстерності серед інструкторів, де за різними напрямами з року в рік вони відшліфовують свої навички і уміння.

Вітаючи учасників цьогорічного конкурсу заступник начальника НТЦ з науково-методичної роботи Олег Пугач зазначив, що конкурс на звання кращого інструктора вже став традиційним і вийшов за рамки ХАЕС. У минулому році на базі НТЦ Хмельницької АЕС змагалися інструктори усієї ядерної галузі України, де перше місце посів саме представник ХАЕС.

З кожним роком зростають і вимоги до наповнення, актуальності, системності викладання матеріалу. Конкуренція серед учасників надзвичайно висока.

Конкурс професійної майстерності складався з двох етапів – теоретичного та практичного. Для опрацювання і захисту інструкторами були вибрані актуальні і важливі  для діяльності АЕС теми.
За підсумками двох етапів найкращим інструктором навчально-тренувального центру Хмельницької АЕС став Ігор Ткач. На другому місці Микола Оверчук. Третім став Микола Одійчук. Призери отримають грошові винагороди, які визначені відповідним положенням про конкурс.

Розроблені конкурсантами матеріали будуть впроваджуватися в НТЦ під час підготовки і перепідготовки оперативного та ремонтного персоналу ХАЕС, що значно покращить якісний рівень навчання. Кращі напрацювання та досвід Хмельницької АЕС переймуть фахівці навчальних центрів усіх АЕС України.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

643,1 млн. кВт*год електроенергії Хмельницька атомна електростанція виробила у серпні поточного року

2019-09-04

№ 322

У серпні цього року Хмельницька атомна електростанція виробила 643,1 млн. кВт*год електроенергії. З початку року цей показник склав 5 764,7 млн. кВт*год електроенергії.

Зокрема, за серпень 2-м енергоблоком ХАЕС вироблено 643,1 млн. кВт*год електроенергії. На першому енергоблоці триває планово-попереджувальний ремонт.

Коефіцієнт використання встановленої потужності (КВВП) на другому енергоблоці у серпні 2019 року становив 86,43 %, на ХАЕС загалом - 43,22%.

З початку 2019 року (станом на 24:00 31.08.2019) ХАЕС виробила 5 764,7 млн. кВт*год електроенергії.

З початку експлуатації Хмельницькою АЕС вироблено 299 731,5 млн. кВт*год електроенергії (станом на 24:00 31.08.2019).

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2019-09-04

№ 321

Сьогодні, 4 вересня енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 974 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 23,33 млн. кВт*год електроенергії, а з початку місяця -70,03 млн. кВт*год електроенергії.

На першому енергоблоці Хмельницької АЕС триває двісті вісімдесят четверта доба ремонтних робіт.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Інформаційний центр ВП ХАЕС