До уваги студентів!

2019-08-13

№ 293

ВП «Хмельницька АЕС» пропонує студентам 1 - 4 курсів вищих навчальних закладів України, а саме: Національний університет «Львівська політехніка», НТУУ «КПІ», Одеський національний політехнічний університет, Вінницький національний технічний університет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, які навчаються за кошти державного бюджету, укласти тристоронні договори на  підготовку спеціалістів/ магістрів з подальшим працевлаштуванням у ВП ХАЕС за такими спеціальностями:

-    Електричні станції (1-4 курс);
-    Атомна енергетика (1-2 курс);
-    Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (1-4 курс);
-    Хімічні технології та інженерія; (1-2 курс);
-    Інженерія програмного забезпечення (1-4 курс);
-    Комп’ютерні науки(1-3 курс);
-    Системний аналіз(1-2 курс);
-    Кібербезпека (1-2 курс);

За довідками звертатися у відділ кадрів ВП «Хмельницька АЕС»   у період до 15 вересня 2019 року, при собі мати довідку з вищого навчального закладу про успішність (для студентів 2-4 курсів). Відбір студентів буде розглядатися на конкурсній основі. Кількість місць обмежена.

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2019-08-13

№ 292

Сьогодні, 13 серпня енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 974 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 23,61 млн. кВт*год електроенергії, а з початку місяця – 280,34 млн. кВт*год електроенергії.

На першому енергоблоці Хмельницької АЕС триває двісті шістдесят друга доба ремонтних робіт. Тривають пускові операції. О 7 год. 50 хв. реакторну установку виведено на мінімально-контрольований рівень потужності.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Інформаційний центр ВП ХАЕС