На Хмельницькій АЕС працює комісія Держатомрегулювання України

2019-07-16

№ 262

15 липня 2019 року на Хмельницькій АЕС розпочала роботу комісія Державної інспекції ядерного регулювання (ДІЯРУ) України. Представники державного регулятора перевірять стан виконання заходів з підготовки першого енергоблока до продовження експлуатації.
На організаційній нараді за участі провідних технічних спеціалістів ХАЕС виступив Генеральний директор ВП ХАЕС Микола Панащенко.
Керівник ХАЕС поінформував присутніх про стан справ з цього питання, зазначивши, що триває 233 доба ремонту, найближчим часом буде проходити багато випробувань, перевірок обладнання згідно з передбаченим графіком і об’ємом робіт. Наразі триває завантаження свіжого ядерного палива.
Представники Держатомрегулювання здійснять перевірку стану та реалізації заходів Комплексної програми підвищення рівня безпеки, приведення у відповідність нормативних документів з питання продовження терміну експлуатації, виконання робіт на обладнанні систем важливих для безпеки, компенсуючих заходів для обладнання з невстановленою кваліфікацією. Буде розглянуто також виконання протипожежних заходів.
По завершенню інспекційного обстеження на ХАЕС, відбудеться засідання Колегії Державної інспекції ядерного регулювання України з розгляду питання про продовження експлуатації енергоблока №1 ХАЕС у понадпроектний термін за результатами періодичної переоцінки безпеки.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2019-07-16

№ 261

Сьогодні, 16 липня енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 991 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 23,93 млн. кВт . год електроенергії, а з початку місяця – 358,14 млн. кВт . год електроенергії.

На першому енергоблоці Хмельницької АЕС триває двісті тридцять четверта доба ремонтних робіт.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень. 
Інформаційний центр ВП ХАЕС