Команда Хмельницької АЕС перемогла в міжнародному проекті ENEN +

2019-07-11

№ 257

Перше місце в міжнародному проекті ENEN+ посіла команда Хмельницької АЕС, яку представляли учениці навчально-виховного комплексу (НВК) м. Нетішин. За умовою конкурсу, на відбірковий етап був представлений відеоролик про професії в атомній енергетиці англійською мовою, який допомогли підготувати учасницям працівники відділу роботи з громадськість і ЗМІ ВП ХАЕС та вчитель НВК Тетяна Карпова.
За підсумками першого етапу, нетішинська команда увійшла до п’ятнадцятки кращих, і отримала запрошення на участь у фінальному етапі проекту ENEN+. Проект був впроваджений за фінансової підтримки Єврокомісії в рамках проведення Міжнародної літньої ядерної школи в Будапешті. 

За словами керівника групи Тетяни Карпової, наступний етап конкурсу передбачав презентацію країни, міста, навчального закладу, команди. Головним меседжем презентації у якій  Крістіна Петровська і Анна Карпова розповіли про Україну для туристів, а також про своє місто, була Хмельницька АЕС – наймолодша АЕС України, а також Нетішин – місто енергетиків, що розбудовується завдяки атомній електричній станції. Саме завдяки енергопідприємству, зокрема, працівникам ВРГіЗМІ, - продовжує ділитися враженнями від участі в міжнародному проекті Т. Карпова,- стала можлива участь у конкурсі, а наша команда, в свою чергу, доклала максимум зусиль, щоб перемогти.
У рамках проекту було організовано Літню ядерну школу для переможців міжнародного конкурсу на базі Будапештського університету технології та економіки. Лекції для фіналістів конкурсу читали професори європейських університетів Франції, Італії, Угорщини. Була нагода не тільки познайомитись з Будапештом, а й побувати на діючій угорській АЕС «Пакш».
Задоволені та натхненні, з новим досвідом та незабутніми враженнями учасники конкурсу повернулися до міста-супутника ХАЕС, як до міста та підприємства, яке дає шанси для розвитку, потрібно лише їх використовувати.

Інформаційний центр ВП ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2019-07-11

№ 256

Сьогодні, 11 липня енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 998 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 23,96 млн. кВт . год електроенергії, а з початку місяця – 238,41 млн. кВт . год електроенергії.

На першому енергоблоці Хмельницької АЕС триває двісті двадцять дев’ята доба ремонтних робіт.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Інформаційний центр ВП ХАЕС