Міжнародний семінар з впровадження новацій світової атомної енергетики проведено на Хмельницькій АЕС

2019-07-05

№ 251

З 2 по 4 липня цього року на Хмельницькій АЕС проходив навчальний семінар «Спостереження і коучинг при обходах робочих місць керівниками АЕС». Організатор заходу - регіональний центр Всесвітньої асоціації організацій, які експлуатують атомні станції (ВАО АЕС - МЦ). У семінарі взяли участь представники Енергоатома, АЕС України, Білорусії, Вірменії, Болгарії.
Міжнародний семінар, проведено з метою впровадження передових світових технологій в області навчання та попередження помилок персоналу під час експлуатації і ремонту.
Під час семінару розглянуто наступну тематику: «Спостереження за виконанням робіт», «Коучинг, орієнтований на виконавця», «Застосування коучингу для покращення виробничих показників». Розглянуто також основні положення станційної програми спостереження при обходах робочих місць керівниками з впровадженням коучингу.
У рамках семінару теоретичні навчання проводилися із елементами ділових ігор, із використанням відеосюжетів. Під час практичних занять, які підготував персонал навчально-тренувального центру ХАЕС, кожен із учасників випробував себе в якості виконавця робіт, керівника робіт та впровадив коучинг першого та другого рівнів. Тобто, кожен із учасників цього навчального семінару пройшов теоретичне навчання та практичні заняття.
За словами керівника програми навчання та розвитку ВАО АЕС - МЦ Андрія Лук’яненка, цей семінар демонструє прагнення Хмельницької АЕС до вдосконалення методів своєї роботи. «Спостереження та коучинг – новий тренд в атомній енергетиці. Це не обходи які ми проводимо, і коучинг, це не настанови. Коучинг – це спонукання працівників до прийняття вірних самостійних рішень», - зауважив експерт.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2019-07-05

№ 250

Сьогодні, 05 липня енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 989 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 23,83 млн. кВт . год електроенергії, а з початку місяця – 95,06 млн. кВт . год електроенергії.

На першому енергоблоці Хмельницької АЕС триває двісті двадцять третя доба ремонтних робіт.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень. 
Інформаційний центр ВП ХАЕС