На базі військової частини №3043 з охорони Хмельницької АЕС відбулось показове навчання

2019-06-13

№ 227

На базі стрільбища військової частини  №3043 з охорони Хмельницької АЕС відбулось показове тактико військове навчання для вихованців комунального закладу "Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою” Рівненської обласної ради за участю бійців взводу спеціального призначення.

Вони демонстрували навики забезпечення охорони об’єктів, знищення диверсантів за допомогою малих  мобільних груп з використанням різних видів вогнепальної зброї та застосуванням прийомів рукопашного бою. Для острозьких ліцеїстів  військові продемонстрували кращі зразки стрілецької зброї, яка є в наявності у взводі спеціального призначення, дали урок тактики та стратегії бійців спецназу.

За словами командира військової частини №3043, підполковника Костянтина Кабанова, у підпорядкуванні військовослужбовців, які забезпечують охорону Хмельницької АЕС, є стрільбище, що з’явилось два роки тому. Тут кулезахисні та кулеприймальний вали мають належну товщину і досить надійно захищають від куль. Вогонь по мішенях можна вести з відстані сто метрів. Добре позначена лінія вогню. Найближчим часом планується обладнання стрільбища засобами, які дозволять здійснювати навчання в умовах сутінок і навіть вночі. Відтак відпадає необхідність використовувати стрільбище міського професі¬йного ліцею та Цвітохи. Це дає економію коштів, дозволяє частіше проводити заняття. Показовим є й те, що нове стірільбище знаходиться на території, що охороняється військовою частиною і обмежує несанкційний доступ сторонніх осіб.

Під час показового навчання курсанти з Острога взяли участь у тренуваннях із знешкодження диверсійних груп за допомогою екіпіровки спеціальним електронним  обладнанням, яке використовується для тренування військовослужбовців військової частини №3043.

«Між військовою частиною №3043 та ліцеєм укладений договір про співпрацю. Перші її плоди ми вже маємо можливість оцінити. Для наших ліцеїстів є важливим досвід, який мають професійні військові, які займаються охороною такого важливого стратегічного об’єкта, як Хмельницька АЕС. Ми наші взаємини будемо поглиблювати, бо ж мета у нас одна – надійне забезпечення обороноздатності нашої держави» - наголосив виконувач обов’язків начальника  комунального закладу "Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою” Рівненської обласної ради , заступник начальника  з виховної роботи – начальник відділення виховної роботи, підполковник Ігор Приступа.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2019-06-13

№ 226

Сьогодні, 13 червня енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 997 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 23,9 млн. кВт*год електроенергії, а з початку місяця – 289,2 млн. кВт*год електроенергії.

На першому енергоблоці Хмельницької АЕС триває двісті перша доба ремонтних робіт.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Інформаційний центр ВП ХАЕС