З 5 по 7 листопада 2019 року відбудеться ХVІІ Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє»

2019-05-23

№ 196

Відповідно  до рішення Уряду України на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, м. Київ) з  5 по 7 листопада 2019 року відбудеться ХVІІ Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».

Організатори:
•    Міністерство енергетики та вугільної промисловості України
•    ТОВ «Міжнародний виставковий центр»

Формат Форуму:
Галузева експозиція «ПЕК України» за участю національних компаній паливно-енергетичного комплексу України  продемонструє сучасний стан та  перспективи подальшого розвитку енергетичної галузі.  
•    ХVІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості - 2019» є ключовою виставковою подією для української електроенергетичної галузі. Провідні вітчизняні та іноземні виробники презентують новітні технології та ефективне електротехнічне й енергетичне устаткування для потреб електростанцій, підстанцій, високовольтних ліній електропередачі, розподільчих електромереж, систем електропостачання промислових підприємств тощо. Експозицію «Енергетика в промисловості» тематично доповнює спеціалізована виставка «ELECTRO INSTALL - 2019», яка демонструє великий спектр електротехнічної продукції низької напруги, електронних пристроїв, засобів автоматизації, який широко застосовується в усіх сферах виробничої, господарської та побутової діяльності.
Така синергія проведення виставок  дозволяє найбільш  повно  представити технологічні досягнення, які здатні забезпечити ефективне функціонування об’єктів електроенергетичних мереж і систем та оптимізувати енергоспоживання.
•    ІV Міжнародна спеціалізована виставка «MINING & MINERALS                 EXPO - 2019» -  основна виставка вугільної та гірничодобувної промисловості України, яка ознайомить з новітніми зразками гірничо-шахтного, збагачувального обладнання та сучасними технологіями проведення гірничих робіт.
•    ІV Міжнародна спеціалізована виставка «НАФТОГАЗЕКСПО - 2019» - головна подія, де українські та іноземні компанії демонструють сучасні технології, обладнання і послуги для розвідки, видобутку, транспортування, розподілення, переробки та зберігання нафти і газу.
•    Ділова програма охоплює широке коло питань,  присвячених обговоренню сталого функціонування та розвитку електроенергетичного комплексу, процесам реформування ринку електроенергетики, практикам впровадження сучасних інноваційних технологій та обладнання в системах електропостачання.
У рамках ділової програми відбудеться VІ Всеукраїнський семінар                інженерів-енергетиків, спрямований на впровадження світових досягнень та найкращих практик у виробничі процеси  підприємств електроенергетичного комплексу та промисловості.
Запрошуємо взяти участь у ХVІІ Міжнародному форумі «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє» і Міжнародних виставках «Енергетика в промисловості - 2019», «ELECTRO INSTALL - 2019», «НАФТОГАЗЕКСПО - 2019» та «MINING & MINERALS EXPO - 2019». Адже саме ці заходи дадуть унікальну  можливість комплексно, в рамках одного заходу, презентувати технології, обладнання і продукцію  широкому колу фахівців та сприятимуть її просуванню на ринку, а також допоможуть сформувати цілісну картину процесів, які відбуваються навколо основної ланки вітчизняної економіки — паливно-енергетичного комплексу.
 

За довідками щодо участі звертатися:
Міністерство  енергетики та вугільної промисловості України:
тел./факс: +38 044 531-36-12; е-mail: natalia.kazakova@mev.gov.ua
           
ТОВ «Міжнародний виставковий центр»
02002, Київ, Броварський проспект, 15
Тел./факс +38 044 201-11-57, 201-11-78; е-mail: lyudmila@iec-expo.com.ua
сайт: www.iec-expo.com.ua

Інформаційний центр ВП ХАЕС