У тісній взаємодії та конструктивному діалозі з персоналом Хмельницької атомної станції завершили роботу міжнародні експерти ВАО АЕС

2019-03-01

№ 091

З 25 лютого по 1 березня 2019 року на Хмельницькій АЕС працювали міжнародні експерти Всесвітньої асоціації операторів, які експлуатують атомні електростанції. У рамках підготовки до цьогорічної партнерської перевірки, представники місії здійснили загальний огляд станції, спостереження за ремонтними роботами, навчанням та підготовкою персоналу на повномасштабному тренажері блочного щита управління, ознайомилися з основною документацією підрозділів ХАЕС.

Загалом під час візиту міжнародні експерти здійснили перевірку наступних напрямків діяльності ВП ХАЕС: організаційної структури, експлуатації, технічного обслуговування і ремонту, інженерно-технічного забезпечення, досвіду експлуатації, радіаційного захисту, підготовки персоналу, протиаварійної готовності, протипожежного захисту, хімії.

Підсумовуючи результати роботи місії, генеральний директор ВП ХАЕС Микола Панащенко зазначив, що команда міжнародних експертів виконала весь обсяг запланованих робіт та виразив впевненість у тому, що результати цього візиту допоможуть краще підготуватися до партнерської перевірки, яка в свою чергу буде корисною як для Хмельницької АЕС, так і для ядерної галузі в цілому.

«Робота була плідною та конструктивною, і я впевнений, що партнерська перевірка, яка відбудеться у вересні поточного року, буде успішною», - зауважив керівник команди партнерської перевірки та керівник незалежного ядерного нагляду словацької компанії «Slovenske Elektrarne» Любомир Креніцкі.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

На Хмельницькій АЕС аналізували систему управління

2019-03-01

№ 090

Кілька днів поспіль на Хмельницькій АЕС проходили засідання внутрішньої балансової комісії за підсумками роботи 2018 року. Під час балансової комісії було проведено самооцінювання діяльності підрозділів та аналіз системи управління ВП ХАЕС.

Минулий рік видався непростим для колективу атомників, поточний також обіцяє бути напруженим та насиченим на події. Саме у 2019 році заплановано провести значну роботу із продовження терміну експлуатації першого енергоблока і ввімкнення його в мережу. На цьому наголосив, розпочинаючи засідання, голова балансової комісії генеральний директор ВП ХАЕС Микола Панащенко.

На засіданні детально аналізувалася виробнича діяльність підрозділів, про яку доповідали керівники функціональних напрямків Під час звіту акцент було зроблено на виконанні виробничої програми, заходів наказу №1 та попередньої балансової комісії, дотриманні трудової дисципліни, а також вимог пожежної безпеки, охорони праці, фізичного захисту. Кожен підрозділ озвучував також проблемні питання, які потребують вирішення, обґрунтовуючи виробничу необхідність їх реалізації.

Після заслуховування звітів, комісія надала позитивну оцінку діяльності всіх структурних підрозділів Хмельницької АЕС.

За результатами балансової комісії на основі затверджених головою комісії протоколів буде видано наказ, розроблено заходи із удосконалення системи управління, виробничих процесів та покращення фінансово-господарської діяльності підприємства в поточному році.

14 березня Хмельницька АЕС звітуватиме про свою діяльність у минулому році на балансовій комісії Енергоатома.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Хмельницька атомна електростанція виконала план з виробництва електроенергії у лютому на 102,6 %

2019-03-01

№ 089

Хмельницька атомна електростанція виконала планове завдання з виробництва електроенергії за лютий поточного року на 102,6 %. З початку 2019 року цей показник склав 101,2%.

Зокрема, за лютий другим енергоблоком ХАЕС вироблено 681,3 млн. кВт*год електроенергії при плані 664 млн. кВт*год електроенергії. На першому енергоблоці триває планово-попереджувальний ремонт в рамках продовження терміну експлуатації.

Коефіцієнт використання встановленої потужності (КВВП) на другому енергоблоці у лютому 2019 року становив 101,38 %, на ХАЕС загалом - 50,69%.

З початку 2019 року (станом на 24:00 28.02.2019) ХАЕС виробила 1 435 млн. кВт*год електроенергії.

З початку експлуатації Хмельницькою АЕС вироблено 295 401,7 млн. кВт*год електроенергії.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Інформаційний центр ВП ХАЕС

Інформаційне повідомлення про щоденну роботу енергоблоків Хмельницької АЕС

2019-03-01

№ 088

Сьогодні, 1 березня енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1007 МВт. За минулу добу енергоблоком вироблено 24,34 млн. кВт*год електроенергії. За лютий цього року вироблено 681,29 млн. кВт*год електроенергії.

На першому енергоблоці Хмельницької АЕС триває дев’яносто сьома доба ремонтних робіт.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень.
Інформаційний центр ВП ХАЕС